Turistické a outdoorové oblečenie a doplnky pre ženy
Vybavte sa na akúkoľvek outdoorovú aktivitu: pešiu turistiku, trekking, turistiku s batohom na chrbte, beh po chodníku, horský prieskum...
-
-
55%
-
20%
Velora Sand
Dámska nepremokavá turistická bunda
$94.95$114.95 -20% -
30%
Vortex Green
Dámske ľahké turistické nohavice
$69.95$94.95 -30% -
20%
Bivy
Dámska ľahká zateplená turistická bunda
$94.95$114.95 -20% -
Ember Pink
Dámska ľahká turistická fleecová bunda s kapucňou
$54.95 -
55%
-
20%
Zelene
Dámska ľahká zateplená turistická bunda
$94.95$114.95 -20% -
35%
Velora Purple
Dámska nepremokavá turistická bunda
$74.95$114.95 -35% -
-
15%
Wander Purple
Dámske turistické tričko s dlhým rukávom
$39.95$44.95 -15% -
45%
-
-
35%
-
25%
-
55%
-
55%
-
45%
-
West Black
Dámske priliehavé šortky na behanie
$34.95 -
-
-
20%
Katabatic
Dámske termo nohavice na turistiku
$44.95$54.95 -20% -
-
50%
Triglav-W Brown
Dámska ultraľahká zateplená turistická bunda
$54.95$104.95 -50% -
50%
-
-
35%
Spur
Dámska termo vrstva na turistiku
$34.95$49.95 -35% -
15%
-
-
45%
-
-
15%
Mistral Sand
Dámske konvertibilné turistické nohavice
$69.95$79.95 -15% -
-
Laugavegur-W White
Dámska ultraľahká vetruodolná turistická bunda
$94.95 -
Volt Black
Dámske bežecké tielko
$44.95 -
-
-
Phoenix Lilac
Dámske skrátené tielko na behanie po chodníku
$34.95 -
Kootenay Short-W Pink
Dámska krátka turistická kombinéza s vodoodpudivou úpravou
$69.95 -
Volt Stone
Dámske bežecké tielko
$44.95 -
Araroa Lilac
Dámske trailové bežecké šortky 2 v 1
$49.95 -
-
-
Kootenay Short-W Green
Dámska krátka turistická kombinéza s vodoodpudivou úpravou
$69.95 -
-
Araroa Mint
Dámske trailové bežecké šortky 2 v 1
$49.95 -
Solara Purple
Dámske vodoodpudivé turistické šortky
$54.95 -
Clarity Mint
Dámske turistické tričko s krátkym rukávom
$44.95 -
Clarity Pink
Dámske turistické tričko s krátkym rukávom
$44.95 -
Laugavegur-W Yellow
Dámska ultraľahká vetruodolná turistická bunda
$94.95 -
-
-
-
-
-
Solara Mint
Dámske vodoodpudivé turistické šortky
$54.95 -
-
35%
Rayne Black
Hydratačná vesta na behanie po chodníku
$39.95$59.95 -35% -
-
Sasso Blue
Nepremokavé rukavice na behanie po chodníku
$34.95 -
-
-
Kerry Black
Hydratačný opasok na behanie po chodníku
$34.95 -
Chilkoot Black
Priedušné návleky na ruky pri behu na horách
$29.95 -
25%
Hardrock Navy
Ponožky Trail running high crew
$19.95$24.95 -25% -
-
-
GR1 Orange
Turistické ponožky
$24.95 -
25%
GR1 Green
Turistické ponožky
$19.95$24.95 -25% -
20%
Weddell 35 Black
Turistický batoh 35L vodotesný obal
$104.95$124.95 -20% -
55%
-
45%
-
45%
GR1 Blue
Turistické ponožky
$14.95$24.95 -45% -
-
40%
Havasu Green
Nepremokavé turistické nohavice do dažďa
$44.95$69.95 -40% -
-
-
-
-
55%
Night Peak Green
Vložka do spacieho vaku
$34.95$69.95 -55% -
Whitney 5 panel Black
Technická turistická čiapka s vreckami
$44.95 -
Dinan Green
Nafukovací kempingový vankúš
$34.95 -
-
-
-
-
25%
Ridge Pack 25 Sand
Turistický batoh 25L
$79.95$104.95 -25% -
45%
-
15%
Rinjani Green
Vodotesné turistické pončo do dažďa
$59.95$69.95 -15% -
25%
GR1 Sand
Turistické ponožky
$19.95$24.95 -25% -
-
25%
Hardrock Blue
Ponožky Trail running high crew
$19.95$24.95 -25% -
-
35%
Explore Lite Green
Turistický uterák z mikrovlákna
$19.95$29.95 -35% -
45%
-
55%
-
35%
Glen Green
Izolovaná turistická fľaša
$19.95$29.95 -35% -
BBC Rave Green-W
Vodotesné pončo Boombastic
$69.95 -
-
20%
Venture 50 Green
Turistický batoh 50L vodotesný obal
$94.95$114.95 -20%