Cykelutrustning herr - sista tillgängliga lagret
Begränsat lager kvar, handla innan det tar slut
-
-
K3s Portet
Cykelglasögon
$104.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokroma cykelglasögon
$114.95 -
K3 Green Lens
Cykelglasögon tillbehör
$29.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium fotokroma glasögon
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium fotokroma glasögon
$139.95 -
Core Rim Drive
Kortärmad cykeltröja herr
$59.95 -
-
-
SPECIAL PRICES10%
BX Envalira
Långa cykelbyxor herr
$104.95$114.95 -10% -
SPECIAL PRICES15%
Apalache
Termiska långa cykelbyxor med hängslen grus herr
$124.95$139.95 -15% -
VIBZ 26 M8 Tarida Purple
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
50%
SRX Altea
Ultralätt cykeltröja herr
$49.95$94.95 -50% -
40%
SC M2 Mareona
Kortärmad Real Sporting de Gijón x Siroko cykeltröja herr
$59.95$94.95 -40% -
M2 Dirty Road
Kortärmad cykeltröja herr
$104.95 -
VIBZ 26 M8 Tarida Orange
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
M2 Riedberg
Kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
20%
SRX Stage
Ultralätt cykeltröja herr
$79.95$94.95 -20% -
VIBZ 26 M8 Tarida Green
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
40%
M2 Moors
Kortärmad cykeltröja herr
$49.95$79.95 -40% -
40%
SC M2 Batalla
Kortärmad Real Sporting de Gijón x Siroko cykeltröja herr
$59.95$94.95 -40% -
GM2 Wilder
Kortärmad cykeltröja för gruscykling herr
$104.95 -
-
-
GM5 Terraquest Brown
Herrcykeltröja med halv dragkedja för gruscykling
$79.95 -
VIBZ M8 Vadella
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
40%
M2 Colorado
Kortärmad cykeltröja herr
$49.95$79.95 -40% -
VIBZ 26 M8 Tarida White
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
40%
M2 Mount Evans
Kortärmad cykeltröja herr
$49.95$79.95 -40% -
VIBZ M8 Xarraca
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
40%
BBBH Burgos Pink
Burgos Burpellet BH x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$59.95$94.95 -40% -
SRX Ardiden
Ultralätt cykeltröja herr
$94.95 -
-
20%
SRX HighTech
Ultralätt cykeltröja herr
$79.95$94.95 -20% -
-
40%
BBBH Burgos Purple
Burgos Burpellet BH x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$59.95$94.95 -40% -
40%
SC M2 Capitán
Kortärmad Real Sporting de Gijón x Siroko cykeltröja herr
$59.95$94.95 -40% -
15%
M3 Podium
Ultralätt cykeltröja herr
$69.95$79.95 -15% -
BBBH 26 Burgos White
Burgos Burpellet BH x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$94.95 -
M2 Morcuera
Kortärmad cykeltröja herr
$79.95 -
M3 Mustair
Ultralätt cykeltröja herr
$104.95 -
SRX II Manila
Ultralätt cykeltröja för män
$114.95 -
40%
BX Fassa
Korta cykelbyxor herr
$94.95$149.95 -40% -
35%
Berg
Korta cykelbyxor med hängslen grus herr
$104.95$149.95 -35% -
V1 Berthel
Vindtät cykelväst herr
$79.95 -
V1 Hautacam
Vindtät cykelväst herr
$79.95 -
-
V1 Klausen
Vindtät cykelväst herr
$79.95 -
40%
BX Umbrail
Korta cykelbyxor herr
$94.95$149.95 -40% -
-
M7 Beixalis
Termisk långärmad cykeltröja herr
$149.95 -
20%
SRX Elite
Korta cykelbyxor herr
$139.95$169.95 -20% -
10%
BX Neon Riders Black
Korta cykelbyxor herr
$139.95$154.95 -10% -
Rocket Blue
Korta cykelbyxor med hängslen grus herr
$154.95 -
-
50%
Flandrien
Korta cykelbyxor herr
$59.95$114.95 -50% -
40%
BX Resistance
Korta cykelbyxor herr
$94.95$149.95 -40% -
15%
Mount Lemmon
Korta cykelbyxor av återvunna tyger för män
$104.95$119.95 -15% -
40%
BX Oberwald
Korta cykelbyxor herr
$94.95$149.95 -40% -
35%
Mortirolo
Korta cykelbyxor herr
$79.95$114.95 -35% -
MTB MoveFit Black
MTB-innershorts herr
$114.95 -
M6R Apricot
Herr kortärmad cykeltröja av återvunna tyger
$104.95 -
M6R Filter
Herr kortärmad cykeltröja av återvunna tyger
$104.95 -
Rugged Tile
Korta cykelbyxor med hängslen grus herr
$154.95 -
20%
OS BX Pro Luchador Black
Korta Club Atlético Osasuna x Siroko cykelbyxor herr
$94.95$114.95 -20% -
SC BX Pro Solera
Korta Real Sporting de Gijón x Siroko cykelbyxor herr
$94.95 -
-
VIBZ BX Vedranell
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko korta cykelbyxor herr
$114.95 -
Rocket Red
Korta cykelbyxor med hängslen grus herr
$154.95 -
VIBZ 26 BX Puig Black
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko korta cykelbyxor herr
$114.95 -
BX Neon Riders Green
Korta cykelbyxor herr
$114.95 -
10%
Rocket
Korta cykelbyxor med hängslen grus herr
$139.95$154.95 -10% -
40%
BX Bionaz
Korta cykelbyxor herr
$94.95$149.95 -40% -
40%
SRX World Series
Korta cykelbyxor herr
$104.95$169.95 -40% -
BX Brocken
Korta cykelbyxor herr av återvunna tyger
$139.95 -
-
Tour Black
Vadderade cykelshorts för bikepacking herr
$79.95 -
SC BX Pro Esférico
Korta Real Sporting de Gijón x Siroko cykelbyxor herr
$114.95 -
25%
Rugged Brown
Korta cykelbyxor med hängslen grus herr
$114.95$149.95 -25% -
-
40%
BX Squadra
Korta cykelbyxor herr
$94.95$149.95 -40% -
15%
Basil
Korta cykelbyxor av återvunna tyger för män
$104.95$119.95 -15% -
-
-
-
M2 Finish Line
Långärmad cykeltröja herr
$79.95 -
SRX M4 Volta
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
M2 Bavaria
Långärmad cykeltröja herr
$79.95 -
GM3 Dempster
Långärmad gruscykeltröja herr
$94.95 -
SRX M4 Oregon
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
SRX M4 Passion
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
M2 Jouxplane
Långärmad cykeltröja herr
$79.95 -
M2 Road Trip
Långärmad cykeltröja herr
$94.95 -
M2 Falzarego
Långärmad cykeltröja herr
$79.95 -
SRX M4 Sandhill
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
BBBH 26 M2 Burgos White
Burgos Burpellet BH x Siroko långärmad termisk cykeltröja herr
$114.95 -
-
-
M7 Spinacia
Termisk långärmad cykeltröja herr
$149.95 -
M7 Sampeyre
Termisk långärmad cykeltröja herr
$149.95
SIROKO SPECIALERBJUDANDEN - Upp till 60% rabatt
Sista enheterna med rabatt inom cykelkläder för män. Se alla
-
40%
Malhao
Korta cykelbyxor av återvunna tyger för män
$59.95$94.95 -40% -
40%
Aspen
Korta cykelbyxor herr
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Tirreno
Ultralätt cykeltröja herr
$79.95$94.95 -20% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Supreme Gray
Långa cykelbyxor herr
$119.95$149.95 -25% -
SPECIAL PRICES45%
Core Topclass
Vadderade cykeltights herr
$34.95$59.95 -45% -
30%
M2 NRC Black
Kortärmad cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
M2 Granfondo
Kortärmad cykeltröja herr
$104.95 -
SPECIAL PRICES40%
Apalache Burgundy
Termiska långa cykelbyxor med hängslen grus herr
$89.95$139.95 -40% -
60%
Core Ridge
Vadderade cykelshorts herr
$24.95$59.95 -60% -
J3 Souplesse
Softshell cykeljacka herr
$149.95 -
30%
GM3 Unbound
Långärmad gruscykeltröja herr
$69.95$94.95 -30% -
30%
M2 Westfalia
Kortärmad cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
SRX Typhoon
Cykelundertröja av ull herr
$114.95 -
SPECIAL PRICES25%
Core Speed
Vadderade termiska cykeltights herr
$39.95$49.95 -25% -
SRX Dirty Kanza
Ultralätt cykeltröja herr
$79.95 -
45%
Bio NRC White
Biologiskt nedbrytbar cykeltröja herr
$44.95$79.95 -45%
SIROKO BÄSTSÄLJARE - Upp till 60% rabatt
Missa inte de senaste erbjudandena på de mest ikoniska produkterna från Siroko. Se alla
-
40%
Malhao
Korta cykelbyxor av återvunna tyger för män
$59.95$94.95 -40% -
40%
Aspen
Korta cykelbyxor herr
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Tirreno
Ultralätt cykeltröja herr
$79.95$94.95 -20% -
SRX M4 Fleet Moss
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Supreme Gray
Långa cykelbyxor herr
$119.95$149.95 -25% -
SRX Dauphiné
Ultralätt cykeltröja herr
$94.95 -
30%
M2 NRC Black
Kortärmad cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
M2 Granfondo
Kortärmad cykeltröja herr
$104.95 -
SPECIAL PRICES40%
Apalache Burgundy
Termiska långa cykelbyxor med hängslen grus herr
$89.95$139.95 -40% -
J3 Souplesse
Softshell cykeljacka herr
$149.95 -
30%
GM3 Unbound
Långärmad gruscykeltröja herr
$69.95$94.95 -30% -
30%
M2 Westfalia
Kortärmad cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
SRX M4 Grupetto
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
M9 Scanuppia Black
Långärmad cykeltröja herr
$79.95 -
SRX Typhoon
Cykelundertröja av ull herr
$114.95 -
15%
M8 NRC Yellow
Kortärmad cykeltröja i mesh herr
$69.95$79.95 -15% -
J1 Furkapass
Softshell cykeljacka herr
$114.95 -
SRX Dirty Kanza
Ultralätt cykeltröja herr
$79.95 -
GM6 Rideout Black
Långärmad gruscykeltröja herr
$104.95 -
-
45%
Bio NRC White
Biologiskt nedbrytbar cykeltröja herr
$44.95$79.95 -45% -
15%
GM2 Tasmania
Kortärmad cykeltröja för gruscykling herr
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES35%
BX Malga Palazzo
Långa cykelbyxor herr
$74.95$114.95 -35% -
-
30%
M2 Nitro
Kortärmad cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
M9 Scanuppia Beige
Långärmad cykeltröja herr
$79.95 -
-
M8 NRC White
Kortärmad cykeltröja i mesh herr
$79.95 -
45%
Bio NRC Purple
Biologiskt nedbrytbar cykeltröja herr
$44.95$79.95 -45% -
60%
MTB Slack Gray
Teknisk MTB-huvtröja herr
$39.95$94.95 -60% -
60%
Stoneway Stone
Sommaröverskjorta för gruscykling herr
$49.95$114.95 -60% -
45%
Bio NRC Green
Biologiskt nedbrytbar cykeltröja herr
$44.95$79.95 -45% -
GM5 Terraquest Red
Herrcykeltröja med halv dragkedja för gruscykling
$79.95 -
60%
Rush Black
Kortärmad T-shirt med avslappnad passform för bikepacking herr
$24.95$59.95 -60% -
60%
Exploring Sand
Kortärmad T-shirt med avslappnad passform för bikepacking herr
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES10%
Black Sea
Långa cykelbyxor herr
$94.95$104.95 -10% -
30%
MTB Berm Gray
Kortärmad MTB-tröja herr
$44.95$59.95 -30% -
SPECIAL PRICES40%
Rift
Gruscykling långa byxor herr
$89.95$139.95 -40% -
45%
GM5 Terraquest Blue
Herrcykeltröja med halv dragkedja för gruscykling
$44.95$79.95 -45% -
M8 NRC Purple
Kortärmad cykeltröja i mesh herr
$79.95 -
M8 Environs
Kortärmad cykeltröja i mesh herr
$104.95 -
J2 Tourmalet
Cykling regnjacka herr
$139.95 -
60%
Chaser White
Kortärmad T-shirt i bomull för gruscykling herr
$24.95$59.95 -60% -
60%
Stoneway Black
Sommaröverskjorta för gruscykling herr
$49.95$114.95 -60% -
BBBH 26 V1 Burgos White
Burgos Burpellet BH x Siroko vindtät cykelväst herr
$74.95 -
30% NEW
M3 NRC White
Ultralätt cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
-
55%
Rockrover
T-shirt gruscykling herr
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES10%
DW Troms
Långa vintercykelbyxor herr
$154.95$169.95 -10% -
60%
Herb Green
Kortärmad T-shirt med avslappnad passform för bikepacking herr
$24.95$59.95 -60% -
45%
Bio NRC Blue
Biologiskt nedbrytbar cykeltröja herr
$44.95$79.95 -45% -
GM2 Golden Pedals Blue
Kortärmad cykeltröja för gruscykling herr
$79.95 -
SRX M4 Cubilla
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
60%
Stoneway Red
Sommaröverskjorta för gruscykling herr
$49.95$114.95 -60% -
30%
Uncharted Indigo
Vattentät jacka för bikepacking herr
$149.95$204.95 -30% -
45%
Pilgrim Orange
Teknisk kortärmad tröja för bikepacking herr
$34.95$59.95 -45% -
SC V1 Capitán
Vindtät Real Sporting de Gijón x Siroko cykelväst herr
$69.95 -
Core Everest
Softshell vintercykeljacka herr
$69.95 -
BBBH 26 Burgos Mesh White
Burgos Burpellet BH x Siroko kortärmad sommarcykeltröja herr
$94.95 -
20%
Journey Light Green
Herrtröja med halv dragkedja för bikepacking
$79.95$94.95 -20% -
35%
MTB Endo Gray
Långärmad MTB-tröja herr
$39.95$59.95 -35% -
60%
Daytrip Camel
Bikepacking shorts herr
$39.95$94.95 -60% -
45%
M8 NRC Blue
Kortärmad cykeltröja i mesh herr
$44.95$79.95 -45% -
SRX Ultra Warm Gray
Termisk cykelväst herr
$169.95 -
50%
Block
Gravel shorts herr
$49.95$94.95 -50% -
-
60%
Tushar
T-shirt gruscykling herr
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES40%
MTB Drivetrain Green
MTB-byxor herr
$89.95$139.95 -40% -
GM2 Golden Pedals Red
Kortärmad cykeltröja för gruscykling herr
$79.95 -
J4 Windbreak Green
Ultralätt vindtät cykeljacka herr
$104.95 -
40%
Rubra
Långärmad t-shirt gruscykling herr
$44.95$69.95 -40% -
30%
M3 NRC Blue
Ultralätt cykeltröja herr
$59.95$79.95 -30% -
40%
BBBH Campeon Mongolia
Burgos Burpellet BH x Siroko kortärmad cykeltröja herr
$59.95$94.95 -40% -
GM5 Terraquest Yellow
Herrcykeltröja med halv dragkedja för gruscykling
$79.95 -
J1 Crostis
Softshell cykeljacka herr
$114.95 -
35%
Rutted Green
Långärmad T-shirt för grus i bomull herr
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES10%
BX Bolzano
Långa cykelbyxor herr
$104.95$114.95 -10% -
SRX M4 Poggio
Termisk cykeltröja herr
$149.95 -
J1 Khangai
Softshell cykeljacka herr
$114.95 -
DW Valdres Black
Termotröja med huva för vintercykling herr
$159.95 -
-
55%
Timber
Isolerad övertröja för gruscykling herr
$49.95$104.95 -55% -
V2 Breeze Blue
Ultralätt vindtät cykelväst herr
$124.95 -
35%
Rutted Burgundy
Långärmad T-shirt för grus i bomull herr
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES10%
SRX Supreme
Långa cykelbyxor herr
$134.95$149.95 -10% -
GM3 Trailblaze
Långärmad gruscykeltröja herr
$94.95 -
MTB Berm Matcha
Kortärmad MTB-tröja herr
$59.95 -
V2 Breeze Green
Ultralätt vindtät cykelväst herr
$124.95 -
50%
MTB Braker Blue
MTB-shorts herr
$49.95$94.95 -50% -
20%
SRX II Vulture
Ultralätt cykeltröja för män
$79.95$94.95 -20% -
Linden Blue
T-shirt gruscykling herr
$59.95 -
GM2 Golden Pedals Yellow
Kortärmad cykeltröja för gruscykling herr
$79.95 -
J4 Windbreak Black
Ultralätt vindtät cykeljacka herr
$104.95 -
35%
MTB Zone Matcha
MTB-jacka herr
$139.95$204.95 -35% -
40%
MTB Braker Green
MTB-shorts herr
$59.95$94.95 -40% -
SPECIAL PRICES25%
MTB Drivetrain Black
MTB-byxor herr
$109.95$139.95 -25% -
35%
MTB Zone Anthracite
MTB-jacka herr
$139.95$204.95 -35% -
-
60%
Block Red
Gravel shorts herr
$39.95$94.95 -60% -
60%
Daytrip Indigo
Bikepacking shorts herr
$39.95$94.95 -60%