Cykeltrøjer og -T-shirts til kvinder
Komfort og anvendelighed til cykling og daglig brug
-
SPECIAL PRICES60%Chaser-W Red
Kortærmet gravel-T-shirt i bomuld til kvinder
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Chaser-W Sand
Kortærmet gravel-T-shirt i bomuld til kvinder
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES35%
Rutted-W Brown
Langærmet gravel-t-shirt i bomuld til kvinder
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES55%
Spugla-W
T-shirt til gravel-cykling til kvinder
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Alder
Langærmet t-shirt til gravel-cykling til kvinder
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES55%
Aria
T-shirt til gravel-cykling til kvinder
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Altiplano
Langærmet t-shirt til gravel-cykling til kvinder
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES45%
Map Purple
Kortærmet teknisk bikepacking-trøje til kvinder
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Reef Light Green
Kortærmet t-shirt med afslappet pasform til bikepacking til kvinder
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Feel Sand
Kortærmet t-shirt med afslappet pasform til bikepacking til kvinder
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES45%
Map Black
Kortærmet teknisk bikepacking-trøje til kvinder
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Juniper
T-shirt til gravel-cykling til kvinder
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES30%
Isla Sur
T-shirt til gravel-cykling til kvinder
$44.95$59.95 -30%
Cykeludstyr til kvinder – kun få tilbage - Op til 60% Rabat
Begrænsede varer tilbage, få din før de er væk
-
V1-W Blaast
Vindtæt cykelvest kvinder
$79.95 -
K4 SRX Randonneur
Cykelbriller
$114.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium fotokromatiske briller
$139.95 -
K3 Green lens
Tilbehør til cykelbriller
$29.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium fotokromatiske briller
$139.95 -
K3s PhotoChromic Pacific Coast Highway
Fotokromatiske cykelbriller
$114.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokromatiske cykelbriller
$114.95 -
Core Ashland
Langærmet termocykeltrøje til kvinder
$59.95 -
Core Sonora
Kortærmet cykeltrøje til kvinder
$59.95 -
GM3-W Polvareda
Langærmet gravel-cykeltrøje til kvinder
$94.95 -
SRX M4 Eira
Termisk cykeltrøje kvinder
$149.95 -
M2-W Glandon
Langærmet cykeltrøje kvinder
$79.95 -
-
-
M7 Tuscany
Langærmet termocykeltrøje til kvinder
$149.95 -
-
-
-
SRX Baldy-W
Ultralet cykeltrøje kvinder
$114.95 -
SPECIAL PRICES20%
M8 Luna
Kortærmet cykeltrøje i netstof til kvinder
$64.95$79.95 -20% -
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$79.95 -
SPECIAL PRICES15%
GM2 Glaris
Kortærmet gavel-cykeltrøje til kvinder
$59.95$69.95 -15% -
VIBZ M8 Tarida
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
M2 Bora
Kortærmet cykeltrøje kvinder
$64.95$79.95 -20% -
M8 Syntony
Kortærmet cykeltrøje i netstof til kvinder
$104.95 -
SPECIAL PRICES20%
M3 Radiant
Ultralet cykeltrøje kvinder
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$64.95$79.95 -20% -
30% NEW
M3 Altitude
Ultralet cykeltrøje kvinder
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Kortærmet cykeltrøje til kvinder fremstillet af genanvendt materiale
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Kortærmet cykeltrøje kvinder
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES15%
SRX Éland
Ultralet cykeltrøje kvinder
$84.95$94.95 -15% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES15%
SRX Cotos-W
Ultralet cykeltrøje kvinder
$84.95$94.95 -15% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Costa
Ultralet cykeltrøje kvinder
$74.95$94.95 -25% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Silvretta-W
Ultralet cykeltrøje kvinder
$74.95$94.95 -25% -
VIBZ M8 Llonga
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$79.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
M3 Cielo
Ultralet cykeltrøje kvinder
$74.95$79.95 -10% -
GM4 Strata Aubergine
Ærmeløs gravel-cykeltrøje til kvinder
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
SRX Peche
Ultralet cykeltrøje kvinder
$79.95$94.95 -20% -
-
GM4 Strata Light Yellow
Ærmeløs gravel-cykeltrøje til kvinder
$79.95 -
-
Jet-W Blue
Cykelshorts med seler til gravel-cykling til kvinder
$154.95 -
V1-W Cordal
Vindtæt cykelvest kvinder
$79.95 -
V1-W Hautacam
Vindtæt cykelvest kvinder
$79.95 -
-
V1-W Klausen
Vindtæt cykelvest kvinder
$79.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Cykelshorts til kvinder
$154.95 -
SPECIAL PRICES20%
Comet
Cykelshorts i genanvendt materiale til kvinder
$94.95$114.95 -20% -
VIBZ BX Maljaret
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko cykelshorts til kvinder
$114.95 -
-
Roam Black
Bikepacking cykelshorts med pude til kvinder
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Cykelshorts til kvinder
$154.95 -
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko cykelshorts til kvinder
$94.95$114.95 -20% -
-
-
M2 Quantum
Langærmet cykeltrøje kvinder
$94.95 -
-
-
SRX Ultra Warm-W Gray
Termisk cykelvest kvinder
$169.95 -
VIBZ V1 Mestral
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko vindtæt cykelvest til mænd
$104.95 -
V1-W Lavaredo
Vindtæt cykelvest kvinder
$79.95 -
V1-W Berthel
Vindtæt cykelvest kvinder
$79.95 -
35%
Hesse
Cykelundertrøje kvinder
$29.95$44.95 -35% -
-
VIBZ M8 Jondal
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortærmet cykeltrøje til kvinder
$79.95 -
SPECIAL PRICES60%
Jade
Gravel-shorts til kvinder
$39.95$94.95 -60% -
J1-W Plange
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
Core Abyss
Softshell vinterjakke til cykling kvinder
$69.95 -
-
J1 Vermont
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
J1 Bluebell
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
J1 Breakaway
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Cykelregnjakke kvinder
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
25%
J2 Turini
Cykelregnjakke kvinder
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Cykelregnjakke kvinder
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Cykelregnjakke kvinder
$79.95$104.95 -25% -
SRX M4 Malmo
Termisk cykeltrøje kvinder
$149.95 -
20%
M2 Aura
Kortærmet cykeltrøje kvinder
$64.95$79.95 -20% -
M2 Ardenas
Langærmet cykeltrøje kvinder
$94.95