Vintercykeltøj og tilbehør
Giv det kolde vejr baghjul med tøj, der er specielt designet til at holde dig varm, selv under ekstreme forhold
-
45%
Core Topclass
Cykelbukser med pude til mænd
$34.95$59.95 -45% -
SRX Denali
Vindtæt undertrøje mænd
$139.95 -
SRX M4 Fleet Moss
Termisk cykeltrøje mænd
$149.95 -
SPECIAL PRICES45%
M9 Scanuppia Black
Langærmet cykeltrøje til mænd
$44.95$79.95 -45% -
Core Agility
Termocykelbukser med pude til kvinder
$49.95 -
20%
Core Lookout
Cykelbukser med pude til kvinder
$49.95$59.95 -20% -
SPECIAL PRICES50%
DW Noord
Vintercykelsko til landevejscykling
$99.95$194.95 -50% -
-
J1-W Plange
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
-
Core Abyss
Softshell vinterjakke til cykling kvinder
$69.95 -
-
J1 Vermont
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
-
Mont Cenis
Cykelbukser kvinder
$149.95 -
SRX M4 Cubilla
Termisk cykeltrøje mænd
$149.95 -
SRX Premier
Cykelbukser kvinder
$194.95 -
-
Core Speed
Termocykelbukser med pude til mænd
$49.95 -
J3 Seymour
Softshell cykeljakke mænd
$149.95 -
Core Everest
Softshell vinterjakke til cykling mænd
$69.95 -
SRX M4 Selva Negra
Termisk cykeltrøje kvinder
$149.95 -
-
SRX Typhoon
Cykelundertrøje i uld til mænd
$114.95 -
J1 Crostis
Softshell cykeljakke mænd
$114.95 -
J1 Khangai
Softshell cykeljakke mænd
$114.95 -
DW Valdres Black
Termo-vintercykeltrøje med hætte til mænd
$159.95 -
-
DW Finestre Black
Termo-vintercykelundertrøje med hætte til mænd
$139.95 -
SRX Supreme
Cykelbukser mænd
$194.95 -
J1-W Bordala
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
SRX Ultra Warm
Termisk cykelvest mænd
$169.95 -
SRX M4 Sandhill
Termisk cykeltrøje mænd
$149.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9-W Scanuppia Purple
Langærmet cykeltrøje til kvinder
$59.95$79.95 -30% -
J1 Furkapass
Softshell cykeljakke mænd
$114.95 -
J1 Naranco
Softshell cykeljakke mænd
$114.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9 Scanuppia Beige
Langærmet cykeltrøje til mænd
$59.95$79.95 -30% -
-
J1 Bluebell
Softshell cykeljakke kvinder
$114.95 -
-
-
SRX M4 Danseuse
Termisk cykeltrøje kvinder
$114.95 -
M7 Beixalis
Langærmet termocykeltrøje til mænd
$149.95 -
SPECIAL PRICES10%
M9-W Scanuppia Brown
Langærmet cykeltrøje til kvinder
$74.95$79.95 -10% -
SRX Ultra Warm-W
Termisk cykelvest kvinder
$169.95 -
-
-
HB Thermal Black
Pandebånd til cykling
$44.95 -
Core Hekla
Cykelhandsker til mellemsæson
$19.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Maloja
Cykelstrømper med merinould
$19.95$24.95 -25% -
Core Crater
Termohalsvarmer til cykling
$14.95 -
Essential Cap
Termisk hjelmhue til cykling
$34.95 -
SRX Grappa
Cykelstrømper med merinould
$24.95 -
SRX Borders
SRX armvarmere til cykling
$79.95 -
25%
SRX Whirlwind
Halsvarmer i uld til cykling
$34.95$44.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
DW Fjord
Cykelstrømper – Vinter
$24.95$29.95 -20% -
25%
DW Fairbank
Skoovertræk til vintercykling
$54.95$69.95 -25% -
SRX Rainfall
Vandafvisende termiske benvarmere
$79.95 -
HB Thermal Burgundy
Pandebånd til cykling
$44.95 -
DW Shinobi
Balaclava til vintercykling
$59.95 -
NW Shield Black
Halsvarmer til cykling
$34.95 -
-
-
-
Termisk armvarmere ColdBlock
Armvarmere til cykling
$49.95 -
35%
Ultra Polar
Termisk halsvarmer til cykling
$29.95$44.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Arbor
Cykelstrømper med merinould
$19.95$24.95 -25% -
-
NW Shield Burgundy
Halsvarmer til cykling
$34.95