Îmbrăcăminte și accesorii pentru ciclism de iarnă
Învingeți frigul iernii pe traseele de ciclism cu îmbrăcăminte special concepută pentru a vă menține cald chiar și în cele mai extreme condiții
-
45%
Core Topclass
Colanți căptuși de ciclism pentru bărbați
$34.95$59.95 -45% -
SRX Denali
Strat de bază pentru bărbați, tip windbreaker
$139.95 -
SRX M4 Fleet Moss
Tricou termic pentru ciclism pentru bărbați
$149.95 -
SPECIAL PRICES45%
M9 Scanuppia Black
Tricou de ciclism cu mânecă lungă pentru bărbați
$44.95$79.95 -45% -
Core Agility
Colanți cu căptușeală termică pentru ciclism pentru femei
$49.95 -
20%
Core Lookout
Colanți căptuși pentru ciclism pentru femei
$49.95$59.95 -20% -
SPECIAL PRICES50%
DW Noord
Pantofi de iarnă pentru ciclism rutier
$99.95$194.95 -50% -
-
J1-W Plange
Geacă de ciclism softshell pentru femei
$114.95 -
-
Core Abyss
Jachetă de iarnă de ciclism softshell pentru femei
$69.95 -
-
J1 Vermont
Geacă de ciclism softshell pentru femei
$114.95 -
-
Mont Cenis
Colanți cu bretele de ciclism pentru femei
$149.95 -
SRX M4 Cubilla
Tricou termic pentru ciclism pentru bărbați
$149.95 -
SRX Premier
Colanți cu bretele pentru ciclism pentru femei
$194.95 -
-
Core Speed
Colanți termici căptuși pentru ciclism pentru bărbați
$49.95 -
J3 Seymour
Jachetă de ciclism softshell pentru bărbați
$149.95 -
Core Everest
Jachetă de iarnă pentru ciclism softshell pentru bărbați
$69.95 -
SRX M4 Selva Negra
Tricou termic de ciclism pentru femei
$149.95 -
-
SRX Typhoon
Strat de bază de ciclism din lână pentru bărbați
$114.95 -
J1 Crostis
Jachetă de ciclism softshell pentru bărbați
$114.95 -
J1 Khangai
Jachetă de ciclism softshell pentru bărbați
$114.95 -
DW Valdres Black
Tricou termic cu glugă pentru ciclism de iarnă pentru bărbați
$159.95 -
-
DW Finestre Black
Tricou termic cu glugă pentru ciclism de iarnă pentru bărbați
$139.95 -
SRX Supreme
Colanți cu bretele pentru ciclism, bărbați
$194.95 -
J1-W Bordala
Geacă de ciclism softshell pentru femei
$114.95 -
SRX Ultra Warm
Vestă termică pentru ciclism pentru bărbați
$169.95 -
SRX M4 Sandhill
Tricou termic pentru ciclism pentru bărbați
$149.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9-W Scanuppia Purple
Tricou de ciclism cu mânecă lungă pentru femei
$59.95$79.95 -30% -
J1 Furkapass
Jachetă de ciclism softshell pentru bărbați
$114.95 -
J1 Naranco
Jachetă de ciclism softshell pentru bărbați
$114.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9 Scanuppia Beige
Tricou de ciclism cu mânecă lungă pentru bărbați
$59.95$79.95 -30% -
-
J1 Bluebell
Geacă de ciclism softshell pentru femei
$114.95 -
-
-
SRX M4 Danseuse
Tricou termic de ciclism pentru femei
$114.95 -
M7 Beixalis
Tricou termic de ciclism cu mânecă lungă pentru bărbați
$149.95 -
SPECIAL PRICES10%
M9-W Scanuppia Brown
Tricou de ciclism cu mânecă lungă pentru femei
$74.95$79.95 -10% -
SRX Ultra Warm-W
Vestă termică pentru ciclism pentru femei
$169.95 -
-
-
HB Thermal Black
Bandă de susținere pentru ciclism
$44.95 -
Core Hekla
Mănuși de ciclism pentru mijlocul sezonului
$19.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Maloja
Șosete de ciclism din amestec de lână merino
$19.95$24.95 -25% -
Core Crater
Încălzitor termic de gât pentru ciclism
$14.95 -
Essential Cap
Ciclism termică cap de craniu
$34.95 -
SRX Grappa
Șosete de ciclism din amestec de lână merino
$24.95 -
SRX Borders
Încălzitoare de brațe pentru ciclism SRX
$79.95 -
25%
SRX Whirlwind
Încălzitor de gât din lână pentru ciclism
$34.95$44.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
DW Fjord
Șosete de iarnă pentru ciclism
$24.95$29.95 -20% -
25%
DW Fairbank
Șosete de iarnă pentru ciclism
$54.95$69.95 -25% -
SRX Rainfall
Încălțăminte termică pentru picioare, rezistentă la apă
$79.95 -
HB Thermal Burgundy
Bandă de susținere pentru ciclism
$44.95 -
DW Shinobi
Balaclava pentru ciclism de iarnă
$59.95 -
NW Shield Black
Încălzitor de gât pentru ciclism
$34.95 -
-
-
-
Thermal arm warmers ColdBlock
Încălzitoare și manșoane pentru ciclism
$49.95 -
35%
Ultra Polar
Încălzitor de gât termic pentru ciclism
$29.95$44.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Arbor
Șosete de ciclism din amestec de lână merino
$19.95$24.95 -25% -
-
NW Shield Burgundy
Încălzitor de gât pentru ciclism
$34.95
Echipament de ciclism de iarnă
Îmbrăcămintea de ciclism de iarnă este special concepută pentru a oferi confort și protecție cicliștilor în timpul lunilor mai reci ale anului. Această categorie include articole de îmbrăcăminte realizate din materiale tehnice capabile să rețină căldura corporală, permițând în același timp o respirabilitate adecvată pentru a preveni acumularea de transpirație, care este crucială în condiții de frig.
Caracteristicile principale ale hainelor de ciclism de iarnă includ rezistența la vânt și impermeabilitatea, esențiale pentru a proteja împotriva frigului și a umezelii. În plus, aceste articole de îmbrăcăminte încorporează adesea elemente reflectorizante pentru a îmbunătăți vizibilitatea în zilele scurte sau în condiții de lumină scăzută, sporind astfel siguranța ciclistului.
În momentul selectării hainelor de ciclism de iarnă, este important să luați în considerare potrivirea hainelor. Aceasta trebuie să fie suficient de strânsă pentru a evita excesul de material care poate crea rezistență la vânt, dar fără a restricționa mișcarea. În plus, este recomandabil să alegeți straturi care pot fi ușor combinate, permițându-vă să ajustați nivelul de izolare necesar pe măsură ce condițiile meteorologice se schimbă.
În această categorie veți găsi de la jachete și pantaloni termici, până la mănuși, șosete și pălării concepute pentru a vă ține de cald fără a sacrifica confortul sau funcționalitatea, asigurându-vă că fiecare plimbare este plăcută, chiar și în timpul iernii reci.