Miesten pyöräilyvarusteet – viimeiset kappaleet saatavilla
Vain rajallinen määrä jäljellä – hanki omasi, ennen kuin ne loppuvat
-
K3s Portet
Pyöräilylasit
$104.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokromaattiset pyöräilylasit
$114.95 -
K3 Green lens
Pyöräilylasien varusteet
$29.95 -
X1 Photochromic Belgium
Ensiluokkaiset fotokromaattiset lasit
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Ensiluokkaiset fotokromaattiset lasit
$139.95 -
Core Rim Drive
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
BX Envalira
Miesten bib-pyöräilyhousut
$104.95$114.95 -10% -
SPECIAL PRICES15%
Apalache
Miesten lämpimät bib-pyöräilyhousut graveliin
$124.95$139.95 -15% -
-
VIBZ 26 M8 Tarida Purple
Miesten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
50%
SRX Altea
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$49.95$94.95 -50% -
40%
SC M2 Mareona
Miesten lyhythihainen Real Sporting de Gijón x Siroko -pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
M2 Dirty Road
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$104.95 -
VIBZ 26 M8 Tarida Orange
Miesten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
M2 Riedberg
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
20%
SRX Stage
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
VIBZ 26 M8 Tarida Green
Miesten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
40%
M2 Moors
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$49.95$79.95 -40% -
40%
SC M2 Batalla
Miesten lyhythihainen Real Sporting de Gijón x Siroko -pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
GM2 Wilder
Miesten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$104.95 -
-
-
GM5 Terraquest Brown
Miesten puolivetoketjullinen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
VIBZ M8 Vadella
Miesten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
40%
M2 Colorado
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$49.95$79.95 -40% -
VIBZ 26 M8 Tarida White
Miesten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
40%
M2 Mount Evans
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$49.95$79.95 -40% -
VIBZ M8 Xarraca
Miesten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
40%
BBBH Burgos Pink
Miesten lyhythihainen Burgos Burpellet BH x Siroko -pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
SRX Ardiden
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$94.95 -
-
20%
SRX HighTech
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
-
40%
BBBH Burgos Purple
Miesten lyhythihainen Burgos Burpellet BH x Siroko -pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
40%
SC M2 Capitán
Miesten lyhythihainen Real Sporting de Gijón x Siroko -pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
15%
M3 Podium
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$69.95$79.95 -15% -
BBBH 26 Burgos White
Miesten lyhythihainen Burgos Burpellet BH x Siroko -pyöräilypaita
$94.95 -
M2 Morcuera
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
M3 Mustair
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$104.95 -
SRX II Manila
Miesten äärimmäisen kevyt pyöräilypaita
$114.95 -
40%
BX Fassa
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
35%
Berg
Miesten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$104.95$149.95 -35% -
40%
BX Umbrail
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
-
M7 Beixalis
Miesten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$149.95 -
V1 Berthel
Miesten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
V1 Hautacam
Miesten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
-
V1 Klausen
Miesten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
-
20%
SRX Elite
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$139.95$169.95 -20% -
10%
BX Neon Riders Black
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$139.95$154.95 -10% -
Rocket Blue
Miesten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$154.95 -
50%
Flandrien
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$59.95$114.95 -50% -
40%
BX Resistance
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
15%
Mount Lemmon
Miesten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$104.95$119.95 -15% -
40%
BX Oberwald
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
35%
Mortirolo
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$79.95$114.95 -35% -
MTB MoveFit Black
Miesten alusshortsit maastopyöräilyyn
$114.95 -
SRX SpeedMax
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$94.95 -
-
-
-
-
M2 Arizona
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
M2 Finish Line
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
SRX M4 Volta
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
M2 Bavaria
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
GM3 Dempster
Miesten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$94.95 -
SRX M4 Oregon
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
SRX M4 Passion
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
M2 Triplet
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
M2 Jouxplane
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
M2 Road Trip
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$94.95 -
M2 Falzarego
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
SRX M4 Sandhill
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
BBBH 26 M2 Burgos White
Miesten lämmin pitkähihainen Burgos Burpellet BH x Siroko -pyöräilypaita
$114.95 -
-
-
M7 Spinacia
Miesten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$149.95 -
M7 Sampeyre
Miesten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$149.95 -
M6R Apricot
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita kierrätetyistä materiaaleista
$104.95 -
M6R Filter
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita kierrätetyistä materiaaleista
$104.95 -
Rugged Tile
Miesten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$154.95 -
VIBZ BX Vedranell
Miesten Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$114.95 -
Rocket Red
Miesten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$154.95 -
VIBZ 26 BX Puig Black
Miesten Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$114.95 -
BX Neon Riders Green
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$114.95 -
10%
Rocket
Miesten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$139.95$154.95 -10% -
40%
BX Bionaz
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
40%
SRX World Series
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$104.95$169.95 -40% -
BX Brocken
Miesten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$139.95 -
-
Tour Black
Miesten pehmustetut bikepacking-pyöräilyshortsit
$79.95 -
SC BX Pro Esférico
Miesten Real Sporting de Gijón x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$114.95 -
25%
Rugged Brown
Miesten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$114.95$149.95 -25% -
-
40%
BX Squadra
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
15%
Basil
Miesten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$104.95$119.95 -15%
SIROKON ERIKOISTARJOUKSET - Jopa 60% alennuksessa
Miesten pyöräilyvaatevalikoiman viimeiset kappaleet alennuksessa. Näytä kaikki
-
40%
Malhao
Miesten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$59.95$94.95 -40% -
40%
Aspen
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Tirreno
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
30%
M2 NRC Black
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES45%
Core Topclass
Miesten pehmustetut pyöräilyhousut
$34.95$59.95 -45% -
M2 Granfondo
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$104.95 -
SPECIAL PRICES40%
Apalache Burgundy
Miesten lämpimät bib-pyöräilyhousut graveliin
$89.95$139.95 -40% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Supreme Gray
Miesten bib-pyöräilyhousut
$119.95$149.95 -25% -
60%
Core Ridge
Miesten pehmustetut pyöräilyshortsit
$24.95$59.95 -60% -
J3 Souplesse
Miesten softshell-pyöräilytakki
$149.95 -
30%
GM3 Unbound
Miesten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$69.95$94.95 -30% -
30%
M2 Westfalia
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
SRX Typhoon
Miesten villainen pyöräilyaluskerros
$114.95 -
SPECIAL PRICES25%
Core Speed
Miesten lämpimät pehmustetut pyöräilyhousut
$39.95$49.95 -25% -
SRX Dirty Kanza
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95 -
45%
Bio NRC White
Miesten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45%
SIROKON BESTSELLERIT - Jopa 60% alennuksessa
Älä jätä väliin viimeisimpiä tarjouksia Sirokon ikonisimmista tuotteista. Näytä kaikki
-
40%
Malhao
Miesten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$59.95$94.95 -40% -
40%
Aspen
Miesten bib-pyöräilyshortsit
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Tirreno
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
SRX M4 Fleet Moss
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
SRX Dauphiné
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$94.95 -
30%
M2 NRC Black
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
M2 Granfondo
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$104.95 -
SPECIAL PRICES40%
Apalache Burgundy
Miesten lämpimät bib-pyöräilyhousut graveliin
$89.95$139.95 -40% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Supreme Gray
Miesten bib-pyöräilyhousut
$119.95$149.95 -25% -
J3 Souplesse
Miesten softshell-pyöräilytakki
$149.95 -
30%
GM3 Unbound
Miesten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$69.95$94.95 -30% -
J3 Seymour
Miesten softshell-pyöräilytakki
$149.95 -
30%
M2 Westfalia
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
SRX M4 Grupetto
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
M9 Scanuppia Black
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
SRX Typhoon
Miesten villainen pyöräilyaluskerros
$114.95 -
SRX Dirty Kanza
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95 -
GM6 Rideout Black
Miesten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$104.95 -
-
45%
Bio NRC White
Miesten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
15%
GM2 Tasmania
Miesten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES35%
BX Malga Palazzo
Miesten bib-pyöräilyhousut
$74.95$114.95 -35% -
-
30%
M2 Nitro
Miesten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
15%
M8 NRC Yellow
Miesten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$69.95$79.95 -15% -
M9 Scanuppia Beige
Miesten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
M8 NRC White
Miesten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$79.95 -
45%
Bio NRC Purple
Miesten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
60%
Stoneway Stone
Miesten kesäpaitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$114.95 -60% -
45%
Bio NRC Green
Miesten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
GM5 Terraquest Red
Miesten puolivetoketjullinen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
60%
Rush Black
Miesten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
60%
Exploring Sand
Miesten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES10%
Black Sea
Miesten bib-pyöräilyhousut
$94.95$104.95 -10% -
SPECIAL PRICES40%
Rift
Miesten gravel-pyöräilyhousut
$89.95$139.95 -40% -
45%
GM5 Terraquest Blue
Miesten puolivetoketjullinen gravel-pyöräilypaita
$44.95$79.95 -45% -
M8 NRC Purple
Miesten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$79.95 -
M8 Environs
Miesten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$104.95 -
J2 Tourmalet
Miesten pyöräilysadetakki
$139.95 -
60%
Chaser White
Miesten lyhythihainen gravel-t-paita puuvillasta
$24.95$59.95 -60% -
60%
Stoneway Black
Miesten kesäpaitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$114.95 -60% -
BBBH 26 V1 Burgos White
Miesten tuulenpitävä Burgos Burpellet BH x Siroko -pyöräilyliivi
$74.95 -
30% NEW
M3 NRC White
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
-
55%
Rockrover
Miesten pyöräily-t-paita graveliin
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES10%
DW Troms
Miesten bib-housut talvipyöräilyyn
$154.95$169.95 -10% -
60%
Herb Green
Miesten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
45%
Bio NRC Blue
Miesten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
GM2 Golden Pedals Blue
Miesten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
SRX M4 Cubilla
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
60%
Stoneway Red
Miesten kesäpaitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$114.95 -60% -
30%
Uncharted Indigo
Miesten vedenpitävä bikepacking-takki
$149.95$204.95 -30% -
45%
Pilgrim Orange
Miesten tekninen lyhythihainen bikepacking-paita
$34.95$59.95 -45% -
SC V1 Capitán
Miesten tuulenpitävä Real Sporting de Gijón x Siroko -pyöräilyliivi
$69.95 -
Core Everest
Miesten softshell-takki talvipyöräilyyn
$69.95 -
BBBH 26 Burgos Mesh White
Miesten lyhythihainen Burgos Burpellet BH x Siroko -kesäpyöräilypaita
$94.95 -
20%
Journey Light Green
Miesten puolivetoketjullinen bikepacking-paita
$79.95$94.95 -20% -
35%
MTB Endo Gray
Miesten pitkähihainen maastopyöräilypaita
$39.95$59.95 -35% -
60%
Daytrip Camel
Miesten bikepacking-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
45%
M8 NRC Blue
Miesten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$44.95$79.95 -45% -
SRX Ultra Warm Gray
Miesten lämpöpyöräilyliivi
$169.95 -
50%
Block
Miesten gravel-shortsit
$49.95$94.95 -50% -
-
60%
Tushar
Miesten pyöräily-t-paita graveliin
$24.95$59.95 -60% -
GM2 Golden Pedals Red
Miesten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
J4 Windbreak Green
Miesten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilytakki
$104.95 -
40%
Rubra
Miesten pitkähihainen pyöräily-t-paita graveliin
$44.95$69.95 -40% -
30%
M3 NRC Blue
Miesten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
40%
BBBH Campeon Mongolia
Miesten lyhythihainen Burgos Burpellet BH x Siroko -pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
GM5 Terraquest Yellow
Miesten puolivetoketjullinen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
J1 Crostis
Miesten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
35%
Rutted Green
Miesten pitkähihainen gravel-t-paita
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES10%
BX Bolzano
Miesten bib-pyöräilyhousut
$104.95$114.95 -10% -
SRX M4 Poggio
Miesten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
J1 Khangai
Miesten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
DW Valdres Black
Miesten lämmin talvipyöräilypaita hupulla
$159.95 -
-
55%
Timber
Miesten eristetty paitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$104.95 -55% -
DW Finestre Black
Miesten hupullinen lämpökerrastopaita talvipyöräilyyn
$139.95 -
V2 Breeze Blue
Miesten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilyliivi
$124.95 -
35%
Rutted Burgundy
Miesten pitkähihainen gravel-t-paita
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES10%
SRX Supreme
Miesten bib-pyöräilyhousut
$134.95$149.95 -10% -
GM3 Trailblaze
Miesten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$94.95 -
MTB Berm Matcha
Miesten lyhythihainen maastopyöräily-t-paita
$59.95 -
V2 Breeze Green
Miesten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilyliivi
$124.95 -
50%
MTB Braker Blue
Miesten maastopyöräilyshortsit
$49.95$94.95 -50% -
20%
SRX II Vulture
Miesten äärimmäisen kevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
Linden Blue
Miesten gravel-t-paita
$59.95 -
GM2 Golden Pedals Yellow
Miesten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
J4 Windbreak Black
Miesten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilytakki
$104.95 -
35%
MTB Zone Matcha
Miesten maastopyöräilytakki
$139.95$204.95 -35% -
40%
MTB Braker Green
Miesten maastopyöräilyshortsit
$59.95$94.95 -40% -
-
SPECIAL PRICES25%
MTB Drivetrain Black
Miesten maastopyöräilyhousut
$109.95$139.95 -25% -
35%
MTB Zone Anthracite
Miesten maastopyöräilytakki
$139.95$204.95 -35% -
-
60%
Block Red
Miesten gravel-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
J1 Furkapass
Miesten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
60%
Daytrip Indigo
Miesten bikepacking-shortsit
$39.95$94.95 -60%