Naisten pyöräilyvarusteet – viimeiset kappaleet saatavilla
Vain rajallinen määrä jäljellä – hanki omasi, ennen kuin ne loppuvat
-
V1-W Blaast
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
SRX Ultra Warm-W Gray
Naisten lämpöpyöräilyliivi
$169.95 -
K3s Portet
Pyöräilylasit
$104.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokromaattiset pyöräilylasit
$114.95 -
K3 Green lens
Pyöräilylasien varusteet
$29.95 -
X1 Photochromic Belgium
Ensiluokkaiset fotokromaattiset lasit
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Ensiluokkaiset fotokromaattiset lasit
$139.95 -
Core Sonora
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX Trento
Naisten bib-pyöräilyhousut
$104.95$114.95 -10% -
Core Ashland
Naisten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$59.95 -
-
-
-
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Naisten Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$94.95$114.95 -20% -
SRX Baldy-W
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$114.95 -
-
-
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
GM2 Glaris
Naisten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$69.95 -
40%
Bio Race Dots
Naisten biohajoava paita
$49.95$79.95 -40% -
-
M2 Venturi
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
M8 Syntony
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$104.95 -
M3 Radiant
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95 -
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
30% NEW
M3 Altitude
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita kierrätetyistä materiaaleista
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$69.95$79.95 -15% -
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
VIBZ M8 Jondal
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
-
-
SRX Silvretta-W
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$94.95 -
VIBZ M8 Llonga
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
-
M8 Habitat
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$79.95 -
-
GM4 Strata Aubergine
Naisten hihaton gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
20%
SRX Peche
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
M2 Provence
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
-
V1-W Cordal
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
V1-W Hautacam
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
V1-W Berthel
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
V1-W Klausen
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
SRX Ultra Warm-W
Naisten lämpöpyöräilyliivi
$169.95 -
SRX Cotos-W
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$94.95 -
Jet-W Blue
Naisten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$154.95 -
-
GM3-W Polvareda
Naisten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$94.95 -
GM4 Strata Light Yellow
Naisten hihaton gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$154.95 -
-
20%
Comet
Naisten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$94.95$114.95 -20% -
Dust Aubergine
Naisten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$154.95 -
BX Colombier
Naisten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$139.95 -
VIBZ BX Maljaret
Naisten Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$114.95 -
-
Roam Black
Naisten pehmustetut bikepacking-pyöräilyshortsit
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$154.95 -
-
-
M7 Vivione
Naisten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$149.95 -
M2 Ardenas
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$94.95 -
SRX M4 Eira
Naisten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
-
M2-W Glandon
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
M2-W Sancy
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
M7 Tuscany
Naisten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$149.95 -
GM3 Camino
Naisten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$94.95 -
-
60%
Jade
Naisten gravel-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
20%
Core Bonette
Naisten pehmustetut pyöräilyshortsit
$49.95$59.95 -20% -
J1-W Plange
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
Core Abyss
Naisten softshell-takki talvipyöräilyyn
$69.95 -
-
J1 Vermont
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
J1 Bluebell
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
J1 Breakaway
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Naisten pyöräilysadetakki
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
25%
J2 Turini
Naisten pyöräilysadetakki
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Naisten pyöräilysadetakki
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Naisten pyöräilysadetakki
$79.95$104.95 -25% -
-
35%
Hesse
Naisten pyöräilyaluskerros
$29.95$44.95 -35% -
-
SIROKON ERIKOISTARJOUKSET - Jopa 45% alennuksessa
Naisten pyöräilyvaatevalikoiman viimeiset kappaleet alennuksessa. Näytä kaikki
-
40%
Kaufmann
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Aero Race
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$139.95$169.95 -20% -
35%
BX-W Tsecore
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$104.95$149.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
Core Agility
Naisten lämpimät pehmustetut pyöräilyhousut
$39.95$49.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
Core Lookout
Naisten pehmustetut pyöräilyhousut
$49.95$59.95 -20% -
35%
Brabant
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$79.95$114.95 -35% -
35%
SRX Grenoble
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$64.95$94.95 -35% -
30%
M3 Milano
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
30%
M3-W NRC Blue
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
20%
M8-W NRC Pink
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
45%
Bio-W NRC White
Naisten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
45%
Bio-W NRC Purple
Naisten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
30%
M2 New Moon
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES40%
SRX Premier-W Gray
Naisten bib-pyöräilyhousut
$94.95$149.95 -40% -
40%
M2 Pinerolo
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
40%
BX Time Trial
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40%
SIROKON BESTSELLERIT - Jopa 60% alennuksessa
-
40%
Kaufmann
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Aero Race
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$139.95$169.95 -20% -
M2-W Monte Velo
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
35%
BX-W Tsecore
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$104.95$149.95 -35% -
SRX M4-W Fedaia
Naisten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
V2-W Breeze Purple
Naisten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilyliivi
$124.95 -
35%
Brabant
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$79.95$114.95 -35% -
GM2-W Golden Pedals Green
Naisten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
35%
SRX Grenoble
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$64.95$94.95 -35% -
30%
M3 Milano
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
30%
M3-W NRC Blue
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
20%
M8-W NRC Pink
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
Bio-W NRC Coral
Naisten biohajoava paita
$79.95 -
GM4-W Strata Blue
Naisten hihaton gravel-pyöräilypaita
$69.95 -
45%
Bio-W NRC White
Naisten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
45%
Bio-W NRC Purple
Naisten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
40%
Alder
Naisten pitkähihainen pyöräily-t-paita graveliin
$44.95$69.95 -40% -
60%
Emberly Beige
Naisten kesäpaitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$114.95 -60% -
60%
Georgia
Naisten eristetty paitatakki gravel-pyöräilyyn
$44.95$104.95 -60% -
30%
M2 New Moon
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
60%
Emberly-W Blue
Naisten kesäpaitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$114.95 -60% -
60%
Chaser-W Red
Naisten lyhythihainen gravel-t-paita puuvillasta
$24.95$59.95 -60% -
-
55%
Aria
Naisten pyöräily-t-paita graveliin
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
SRX Premier-W Gray
Naisten bib-pyöräilyhousut
$94.95$149.95 -40% -
35%
GM3 Hokkaido
Naisten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$79.95$114.95 -35% -
40%
Altiplano
Naisten pitkähihainen pyöräily-t-paita graveliin
$44.95$69.95 -40% -
60%
Turf Gray Green
Naisten bikepacking-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
15%
SRX Premium Skin
Naisten villainen pyöräilyaluskerros
$59.95$69.95 -15% -
45%
Bio-W NRC Blue
Naisten biohajoava paita
$44.95$79.95 -45% -
SPECIAL PRICES10%
Mont Cenis
Naisten bib-pyöräilyhousut
$94.95$104.95 -10% -
SPECIAL PRICES15%
Delta-W Brown
Naisten lämpimät bib-pyöräilyhousut graveliin
$124.95$139.95 -15% -
30%
M2-W NRC Blue
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES10%
SRX Premier
Naisten bib-pyöräilyhousut
$134.95$149.95 -10% -
-
60%
Lemur-W Red
Naisten gravel-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
40%
M2 Pinerolo
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95$94.95 -40% -
SRX M4 Selva Negra
Naisten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
45%
Map Purple
Naisten tekninen lyhythihainen bikepacking-paita
$34.95$59.95 -45% -
SRX Vanguard
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$114.95 -
10%
Jet
Naisten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$139.95$154.95 -10% -
60%
Emberly Brown
Naisten kesäpaitatakki gravel-pyöräilyyn
$49.95$114.95 -60% -
30%
Grace Light Green
Naisten vedenpitävä bikepacking-takki
$149.95$204.95 -30% -
60%
Turf Purple
Naisten bikepacking-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
Linden-W Green
Naisten gravel-t-paita
$59.95 -
M2-W NRC Purple
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
J2 Troumouse
Naisten pyöräilysadetakki
$139.95 -
60%
Reef Light Green
Naisten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
60%
Chaser-W Sand
Naisten lyhythihainen gravel-t-paita puuvillasta
$24.95$59.95 -60% -
40%
BX Jungle
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
-
J4-W Windbreak Blue
Naisten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilytakki
$104.95 -
-
60%
Lemur
Naisten gravel-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
60%
Linden-W Sand
Naisten gravel-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
20%
SRX Fusion
Naisten biohajoavat bib-pyöräilyshortsit
$139.95$169.95 -20% -
40%
BX Time Trial
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$94.95$149.95 -40% -
SPECIAL PRICES40%
Jeju
Naisten gravel-pyöräilyhousut
$89.95$139.95 -40% -
V2-W Breeze Coral
Naisten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilyliivi
$124.95 -
M9-W Scanuppia Purple
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
-
20%
Soulful Sand
Naisten puolivetoketjullinen bikepacking-paita
$79.95$94.95 -20% -
GM3-W Bordala
Naisten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$94.95 -
60%
Feel Sand
Naisten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
35%
Rutted-W Brown
Naisten pitkähihainen gravel-t-paita
$39.95$59.95 -35% -
45%
Map Black
Naisten tekninen lyhythihainen bikepacking-paita
$34.95$59.95 -45% -
60%
Juniper
Naisten pyöräily-t-paita graveliin
$24.95$59.95 -60% -
-
J4-W Windbreak Coral
Naisten ultrakevyt tuulenpitävä pyöräilytakki
$104.95 -
GM2 Andina
Naisten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
M2-W NRC White
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
GM4-W Strata Red
Naisten hihaton gravel-pyöräilypaita
$69.95 -
GM2-W Golden Pedals Red
Naisten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$104.95 -
M2-W NRC Lilac
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$79.95 -
30%
M8-W NRC White
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
15%
M8-W NRC Blue
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$69.95$79.95 -15% -
SRX Nébula
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$94.95 -
30%
M3 Senda
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
M8-W NRC Coral
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$79.95 -
30%
M3-W NRC Purple
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
M2 Eclipse
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
SRX M4 Danseuse
Naisten lämmin pyöräilypaita
$114.95 -
M9-W Scanuppia Brown
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX-W Pantaleon
Naisten bib-pyöräilyhousut
$104.95$114.95 -10% -
15%
Tonale-W
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$104.95$119.95 -15% -