Black Friday - Fietskleding voor heren
Geweldige kortingen op fietsmateriaal, exclusief tijdens het Black Friday-seizoen
-
40%
Malhao
Heren bib shorts van gerecyclede stoffen
$59.95$94.95 -40% -
40%
Aspen
Heren korte fietsbroek
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Tirreno
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
SRX M4 Fleet Moss
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
SRX Dauphiné
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
M2 Granfondo
Heren wielershirt korte mouw
$104.95 -
J3 Seymour
Heren softshell fietsjas
$149.95 -
30%
M2 Westfalia
Heren wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
SRX Dirty Kanza
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95 -
15%
GM2 Tasmania
Heren gravel fietsshirt met korte mouwen
$69.95$79.95 -15% -
-
Core Greylock
Heren thermo wielershirt met lange mouwen
$59.95 -
K3 PhotoChromic Africa
Meekleurende fietsbril
$79.95 -
K3 PhotoChromic Shimanami Kaido
Meekleurende fietsbril
$79.95 -
25%
K4 SRX PRO Dunes
Fietsbrillen met Zeiss-glazen
$114.95$149.95 -25% -
K4 SRX Blackmountain
Fietsbrillen
$114.95 -
SPECIAL PRICES10%
Black Sea
Heren lange fietsbroek
$94.95$104.95 -10% -
J2 Tourmalet
Heren regenjack
$139.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
DW Troms
Lange winterfietsbroek heren
$154.95$169.95 -10% -
SRX M4 Cubilla
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
K3s PhotoChromic Venice Beach
Meekleurende fietsbril
$114.95 -
X1 Photochromic Transnevada
Premium meekleurende sportbril
$104.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX Bolzano
Heren lange fietsbroek
$104.95$114.95 -10% -
J1 Khangai
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
SRX Supreme
Heren lange fietsbroek
$134.95$149.95 -10% -
20%
SRX II Vulture
Ultralichtgewicht fietsjersey voor heren
$79.95$94.95 -20% -
K4 SRX Cape Town
Fietsbrillen
$114.95 -
K4 Photochromic
Fietsbrillen accessoires
$49.95 -
-
K4 SRX Mediterranean
Fietsbrillen
$104.95 -
-
J1 Furkapass
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
K4 ClearFog
Fietsbrillen accessoires
$34.95 -
X1 Photochromic Aneto
Premium meekleurende sportbril
$104.95 -
K4 SRX Terra
Fietsbrillen
$114.95 -
-
K4 SRX Audax
Fietsbrillen
$104.95 -
K4 OptiClip
Fietsbrillen accessoires
$39.95 -
Core Pordoi
Heren wielershirt korte mouwen
$49.95 -
-
-
20%
SRX Climb
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
30%
M3 Grand Master
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
-
-
-
M2 Vezzana
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
-
SPECIAL PRICES25%
S1 Maroon Volata
Fietssokken
$19.95$24.95 -25% -
SRX Grappa
Fietssokken met merinowol
$24.95 -
SPECIAL PRICES25%
S1 Olive Sa Calobra
Fietssokken
$19.95$24.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
DW Fjord
Winter fietssokken
$24.95$29.95 -20% -
25%
S1 Black Kapelmuur
Fietssokken
$19.95$24.95 -25% -
SPECIAL PRICES25%
S1 Green Alpe d'Huez
Fietssokken
$19.95$24.95 -25% -
S1 White Gavia
Fietssokken
$24.95 -
SPECIAL PRICES25%
S1 Red Flamme Rouge
Fietssokken
$19.95$24.95 -25%