Dames fietskleding – Laatste stuks
Laatste maten beschikbaar, mis het niet!
-
K3 PhotoChromic Mongolia
Meekleurende fietsbril
$114.95 -
K3 Green lens
Fietsbril accessoires
$29.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium meekleurende sportbril
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium meekleurende sportbril
$139.95 -
Core Sonora
Dames wielershirt korte mouwen
$59.95 -
Core Ashland
Dames thermo wielershirt met lange mouwen
$59.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX Trento
Dames lange fietsbroek
$104.95$114.95 -10% -
-
SRX Baldy-W
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$114.95 -
-
-
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
GM2 Glaris
Dames gravel fietsshirt met korte mouwen
$69.95 -
40%
Bio Race Dots
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$49.95$79.95 -40% -
-
M2 Venturi
Dames wielershirt korte mouw
$79.95 -
-
M8 Syntony
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$104.95 -
M3 Radiant
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$79.95 -
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
30% NEW
M3 Altitude
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Dames wielershirt met korte mouwen van gerecycled materiaal
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Dames wielershirt korte mouw
$69.95$79.95 -15% -
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
VIBZ M8 Jondal
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
-
-
SRX Silvretta-W
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
VIBZ M8 Llonga
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
-
M8 Habitat
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
-
GM4 Strata Aubergine
Dames gravel mouwloos fietsshirt
$79.95 -
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
20%
SRX Peche
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
M2 Provence
Dames wielershirt korte mouw
$79.95 -
-
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko korte fietsbroek
$94.95$114.95 -20% -
-
-
-
V1-W Cordal
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
V1-W Hautacam
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
V1-W Berthel
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
V1-W Klausen
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
SRX Ultra Warm-W
Thermisch fietsvest dames
$169.95 -
SRX Cotos-W
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
Jet-W Blue
Gravel korte fietsbroek dames
$154.95 -
GM4 Strata Light Yellow
Dames gravel mouwloos fietsshirt
$79.95 -
-
M7 Vivione
Dames thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
M2 Ardenas
Dames wielershirt lange mouw
$94.95 -
SRX M4 Eira
Dames thermisch wielershirt
$149.95 -
-
M2-W Glandon
Dames wielershirt lange mouw
$79.95 -
-
SRX M4 Danseuse
Dames thermisch wielershirt
$114.95 -
M2-W Sancy
Dames wielershirt lange mouw
$79.95 -
-
M7 Tuscany
Dames thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
GM3 Camino
Gravel wielershirt lange mouwen dames
$94.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Dames korte fietsbroek
$154.95 -
-
20%
Comet
Dames bib shorts van gerecyclede stoffen
$94.95$114.95 -20% -
Dust Aubergine
Gravel korte fietsbroek dames
$154.95 -
BX Colombier
Dames korte fietsbroek van gerecycled materiaal
$139.95 -
VIBZ BX Maljaret
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko korte fietsbroek
$114.95 -
-
Roam Black
Dames korte fietsbroek met zeem bikepacking
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Dames korte fietsbroek
$154.95 -
-
-
-
60%
Jade
Dames gravel shorts
$39.95$94.95 -60% -
20%
Core Bonette
Dames korte fietsbroeken met zeem
$49.95$59.95 -20% -
J1-W Plange
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
Core Abyss
Dames softshell fietswinterjas
$69.95 -
-
J1 Vermont
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
J1 Bluebell
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
J1 Breakaway
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Dames regenjack
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
25%
J2 Turini
Dames regenjack
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Dames regenjack
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Dames regenjack
$79.95$104.95 -25% -
-
35%
Hesse
Dames fiets ondershirt
$29.95$44.95 -35% -
-
SIROKO SPECIALE AANBIEDINGEN - Tot 45% korting
Laatste stuks met korting op dames fietskleding. Alles bekijken
-
40%
Kaufmann
Dames korte fietsbroek
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Aero Race
Dames korte fietsbroek
$139.95$169.95 -20% -
35%
BX-W Tsecore
Dames korte fietsbroek
$104.95$149.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
Core Agility
Dames thermo fietsbroeken met zeem
$39.95$49.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
Core Lookout
Dames lange fietsbroeken met zeem
$49.95$59.95 -20% -
35%
Brabant
Dames korte fietsbroek
$79.95$114.95 -35% -
35%
SRX Grenoble
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$64.95$94.95 -35% -
30%
M3 Milano
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
40%
M2 Pinerolo
Dames wielershirt korte mouw
$59.95$94.95 -40% -
30%
M3-W NRC Blue
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
20%
M8-W NRC Pink
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
45%
Bio-W NRC White
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
45%
Bio-W NRC Purple
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
30%
M2 New Moon
Dames wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES40%
SRX Premier-W Gray
Dames lange fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
40%
BX Time Trial
Dames korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40%
SIROKO BESTSELLERS - Tot 60% korting
-
40%
Kaufmann
Dames korte fietsbroek
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Aero Race
Dames korte fietsbroek
$139.95$169.95 -20% -
M2-W Monte Velo
Dames wielershirt korte mouw
$79.95 -
35%
BX-W Tsecore
Dames korte fietsbroek
$104.95$149.95 -35% -
SRX M4-W Fedaia
Dames thermisch wielershirt
$149.95 -
V2-W Breeze Purple
Dames ultralichte winddichte fietsvest
$124.95 -
35%
Brabant
Dames korte fietsbroek
$79.95$114.95 -35% -
GM2-W Golden Pedals Green
Dames gravel fietsshirt met korte mouwen
$79.95 -
35%
SRX Grenoble
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$64.95$94.95 -35% -
30%
M3 Milano
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
40%
M2 Pinerolo
Dames wielershirt korte mouw
$59.95$94.95 -40% -
30%
M3-W NRC Blue
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
20%
M8-W NRC Pink
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
Bio-W NRC Coral
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$79.95 -
GM4-W Strata Blue
Dames gravel mouwloos fietsshirt
$69.95 -
45%
Bio-W NRC White
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
45%
Bio-W NRC Purple
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
40%
Alder
Gravel fiets T-shirt met lange mouwen dames
$44.95$69.95 -40% -
60%
Emberly Beige
Dames gravel zomer-overshirt
$49.95$114.95 -60% -
60%
Georgia
Isolerend gravel overshirt dames
$44.95$104.95 -60% -
30%
M2 New Moon
Dames wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
60%
Emberly-W Blue
Dames gravel zomer-overshirt
$49.95$114.95 -60% -
60%
Chaser-W Red
Dames katoenen gravel T-shirt met korte mouwen
$24.95$59.95 -60% -
-
55%
Aria
Gravel fiets T-shirt dames
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
SRX Premier-W Gray
Dames lange fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
35%
GM3 Hokkaido
Gravel wielershirt lange mouwen dames
$79.95$114.95 -35% -
40%
Altiplano
Gravel fiets T-shirt met lange mouwen dames
$44.95$69.95 -40% -
60%
Turf Gray Green
Dames korte broek bikepacking
$39.95$94.95 -60% -
15%
SRX Premium Skin
Dames wol fiets ondershirt
$59.95$69.95 -15% -
45%
Bio-W NRC Blue
Biologisch afbreekbaar dames wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
SPECIAL PRICES10%
Mont Cenis
Dames lange fietsbroek
$94.95$104.95 -10% -
SPECIAL PRICES15%
Delta-W Brown
Gravel thermische lange fietsbroek dames
$124.95$139.95 -15% -
30%
M2-W NRC Blue
Dames wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES10%
SRX Premier
Dames lange fietsbroek
$134.95$149.95 -10% -
60%
Lemur-W Red
Dames gravel shorts
$39.95$94.95 -60% -
SRX M4 Selva Negra
Dames thermisch wielershirt
$149.95 -
45%
Map Purple
Dames technisch fietsshirt met korte mouwen bikepacking
$34.95$59.95 -45% -
SRX Vanguard
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$114.95 -
60%
Emberly Brown
Dames gravel zomer-overshirt
$49.95$114.95 -60% -
30%
Grace Light Green
Dames waterdichte jas bikepacking
$149.95$204.95 -30% -
60%
Turf Purple
Dames korte broek bikepacking
$39.95$94.95 -60% -
Linden-W Green
Dames gravel fietsshirt
$59.95 -
M2-W NRC Purple
Dames wielershirt korte mouw
$79.95 -
J2 Troumouse
Dames regenjack
$139.95 -
60%
Reef Light Green
Dames oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
60%
Chaser-W Sand
Dames katoenen gravel T-shirt met korte mouwen
$24.95$59.95 -60% -
40%
BX Jungle
Dames korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
-
J4-W Windbreak Blue
Dames ultralichte winddichte fietsjas
$104.95 -
-
60%
Lemur
Dames gravel shorts
$39.95$94.95 -60% -
60%
Linden-W Sand
Dames gravel fietsshirt
$24.95$59.95 -60% -
20%
SRX Fusion
Heren biologisch afbreekbare korte fietsbroek
$139.95$169.95 -20% -
40%
BX Time Trial
Dames korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
SPECIAL PRICES40%
Jeju
Gravel lange broek dames
$89.95$139.95 -40% -
V2-W Breeze Coral
Dames ultralichte winddichte fietsvest
$124.95 -
M9-W Scanuppia Purple
Dames wielershirt met lange mouwen
$79.95 -
-
-
20%
Soulful Sand
Dames trui met halve rits bikepacking
$79.95$94.95 -20% -
GM3-W Bordala
Gravel wielershirt lange mouwen dames
$94.95 -
60%
Feel Sand
Dames oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
35%
Rutted-W Brown
Dames katoenen gravel-T-shirt met lange mouwen
$39.95$59.95 -35% -
45%
Map Black
Dames technisch fietsshirt met korte mouwen bikepacking
$34.95$59.95 -45% -
60%
Juniper
Gravel fiets T-shirt dames
$24.95$59.95 -60% -
-
J4-W Windbreak Coral
Dames ultralichte winddichte fietsjas
$104.95 -
-
GM2 Andina
Dames gravel fietsshirt met korte mouwen
$79.95 -
M2-W NRC White
Dames wielershirt korte mouw
$79.95 -
GM4-W Strata Red
Dames gravel mouwloos fietsshirt
$69.95 -
GM2-W Golden Pedals Red
Dames gravel fietsshirt met korte mouwen
$104.95 -
15%
M8-W NRC Blue
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$69.95$79.95 -15% -
30%
M3 Senda
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
M8-W NRC Coral
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
30%
M3-W NRC Purple
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
M2-W NRC Lilac
Dames wielershirt korte mouw
$79.95 -
30%
M8-W NRC White
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$59.95$79.95 -30% -
SRX Nébula
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
M2 Eclipse
Dames wielershirt lange mouw
$79.95 -
M9-W Scanuppia Brown
Dames wielershirt met lange mouwen
$79.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX-W Pantaleon
Dames lange fietsbroek
$104.95$114.95 -10% -
15%
Tonale-W
Dames korte fietsbroek
$104.95$119.95 -15% -
-
10%
Jet
Gravel korte fietsbroek dames
$139.95$154.95 -10%