Sykkelutstyr for kvinner– siste varer på lager
Begrenset lager igjen, skynd deg før det er borte
-
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokromiske sykkelbriller
$114.95 -
K3 Green Lens
Tilbehør til sykkelbriller
$29.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium fotokromiske sportsbriller
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium fotokromiske sportsbriller
$139.95 -
Core Sonora
Kortermede sykkeltrøye for kvinner
$59.95 -
Core Ashland
Termisk langermede sykkeltrøye for kvinner
$59.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX Trento
Sykkelbukser for kvinner
$104.95$114.95 -10% -
-
SRX Baldy-W
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$114.95 -
-
-
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
GM2 Glaris
Sykkeltrøye til grussykling med korte ermer for kvinner
$69.95 -
40%
Bio Race Dots
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$49.95$79.95 -40% -
-
M2 Venturi
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$79.95 -
-
M8 Syntony
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$104.95 -
M3 Radiant
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
30% NEW
M3 Altitude
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Sykkeltrøye i resirkulerte materialer med korte ermer for kvinner
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$69.95$79.95 -15% -
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
VIBZ M8 Jondal
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
-
-
SRX Silvretta-W
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$94.95 -
VIBZ M8 Llonga
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
-
M8 Habitat
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$79.95 -
-
GM4 Strata Aubergine
Ermeløs sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$79.95 -
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
20%
SRX Peche
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$79.95$94.95 -20% -
M2 Provence
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$79.95 -
-
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko sykkelshorts for kvinner
$94.95$114.95 -20% -
-
-
-
V1-W Cordal
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
V1-W Hautacam
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
V1-W Berthel
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
V1-W Klausen
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
SRX Ultra Warm-W
Termisk sykkelvest for kvinner
$169.95 -
SRX Cotos-W
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$94.95 -
Jet-W Blue
Sykkelshorts med seler til grussykling for kvinner
$154.95 -
GM4 Strata Light Yellow
Ermeløs sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$79.95 -
-
M7 Vivione
Langermet termisk sykkeltrøye for kvinner
$149.95 -
M2 Ardenas
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$94.95 -
SRX M4 Eira
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
-
M2-W Glandon
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$79.95 -
-
SRX M4 Danseuse
Termiske sykkeltrøye for menn
$114.95 -
M2-W Sancy
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$79.95 -
-
M7 Tuscany
Langermet termisk sykkeltrøye for kvinner
$149.95 -
GM3 Camino
Langermet sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$94.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Sykkelshorts for kvinner
$154.95 -
-
20%
Comet
Sykkelbukser i resirkulerte stoffer for kvinner
$94.95$114.95 -20% -
Dust Aubergine
Sykkelshorts med seler til grussykling for kvinner
$154.95 -
BX Colombier
Sykkelbukser for kvinner av resirkulerte stoffer
$139.95 -
VIBZ BX Maljaret
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko sykkelshorts for kvinner
$114.95 -
-
Roam Black
Polstrede sykkelshorts til bikepacking for kvinner
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Sykkelshorts for kvinner
$154.95 -
-
-
-
60%
Jade
Gravel-shorts for kvinner
$39.95$94.95 -60% -
20%
Core Bonette
Polstret sykkelshorts for kvinner
$49.95$59.95 -20% -
J1-W Plange
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
Core Abyss
Softshell vintersykkeljakke for kvinner
$69.95 -
-
J1 Vermont
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
J1 Bluebell
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
J1 Breakaway
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Sykkelregnjakke for kvinner
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
25%
J2 Turini
Sykkelregnjakke for kvinner
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Sykkelregnjakke for kvinner
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Sykkelregnjakke for kvinner
$79.95$104.95 -25% -
-
35%
Hesse
Sykkelundertøy for kvinner
$29.95$44.95 -35% -
-
SIROKO SPESIALTILBUD - Opptil 45% Rabatt
Siste enheter med rabatt innen sykkelklær for kvinner. Se alle
-
40%
Kaufmann
Sykkelshorts for kvinner
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Aero Race
Sykkelshorts for kvinner
$139.95$169.95 -20% -
35%
BX-W Tsecore
Sykkelshorts for kvinner
$104.95$149.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
Core Agility
Termisk polstret sykkeltights for kvinner
$39.95$49.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
Core Lookout
Polstret sykkeltights for kvinner
$49.95$59.95 -20% -
35%
Brabant
Sykkelshorts for kvinner
$79.95$114.95 -35% -
35%
SRX Grenoble
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$64.95$94.95 -35% -
30%
M3 Milano
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
40%
M2 Pinerolo
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$59.95$94.95 -40% -
30%
M3-W NRC Blue
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
20%
M8-W NRC Pink
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
45%
Bio-W NRC White
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$44.95$79.95 -45% -
45%
Bio-W NRC Purple
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$44.95$79.95 -45% -
30%
M2 New Moon
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES40%
SRX Premier-W Gray
Sykkelbukser for kvinner
$94.95$149.95 -40% -
40%
BX Time Trial
Sykkelshorts for kvinner
$94.95$149.95 -40%
BESTSELGERE HOS SIROKO - Opptil 60% Rabatt
-
40%
Kaufmann
Sykkelshorts for kvinner
$69.95$114.95 -40% -
20%
SRX Aero Race
Sykkelshorts for kvinner
$139.95$169.95 -20% -
M2-W Monte Velo
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$79.95 -
35%
BX-W Tsecore
Sykkelshorts for kvinner
$104.95$149.95 -35% -
SRX M4-W Fedaia
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
V2-W Breeze Purple
Ultralett vindtett sykkelvest for kvinner
$124.95 -
35%
Brabant
Sykkelshorts for kvinner
$79.95$114.95 -35% -
GM2-W Golden Pedals Green
Sykkeltrøye til grussykling med korte ermer for kvinner
$79.95 -
35%
SRX Grenoble
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$64.95$94.95 -35% -
30%
M3 Milano
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
40%
M2 Pinerolo
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$59.95$94.95 -40% -
30%
M3-W NRC Blue
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
20%
M8-W NRC Pink
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
Bio-W NRC Coral
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$79.95 -
GM4-W Strata Blue
Ermeløs sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$69.95 -
45%
Bio-W NRC White
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$44.95$79.95 -45% -
45%
Bio-W NRC Purple
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$44.95$79.95 -45% -
40%
Alder
Langermet t-skjorte til grussykling for kvinner
$44.95$69.95 -40% -
60%
Emberly Beige
Sommerskjorte for grussykling til kvinner
$49.95$114.95 -60% -
60%
Georgia
Isolert overshirt til grussykling for kvinner
$44.95$104.95 -60% -
30%
M2 New Moon
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
60%
Emberly-W Blue
Sommerskjorte for grussykling til kvinner
$49.95$114.95 -60% -
60%
Chaser-W Red
Kortermet T-skjorte i bomull til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
-
55%
Aria
T-skjorte til grussykling for kvinner
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
SRX Premier-W Gray
Sykkelbukser for kvinner
$94.95$149.95 -40% -
35%
GM3 Hokkaido
Langermet sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$79.95$114.95 -35% -
40%
Altiplano
Langermet t-skjorte til grussykling for kvinner
$44.95$69.95 -40% -
60%
Turf Gray Green
Bikepacking-shorts for kvinner
$39.95$94.95 -60% -
15%
SRX Premium Skin
Sykkelundertøy i ull for kvinner
$59.95$69.95 -15% -
45%
Bio-W NRC Blue
Biologisk nedbrytbar sykkeltrøye kvinner
$44.95$79.95 -45% -
SPECIAL PRICES10%
Mont Cenis
Sykkelbukser for kvinner
$94.95$104.95 -10% -
SPECIAL PRICES15%
Delta-W Brown
Termiske sykkelbukser med seler til grussykling for kvinner
$124.95$139.95 -15% -
30%
M2-W NRC Blue
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
SPECIAL PRICES10%
SRX Premier
Sykkelbukser for kvinner
$134.95$149.95 -10% -
60%
Lemur-W Red
Gravel-shorts for kvinner
$39.95$94.95 -60% -
SRX M4 Selva Negra
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
45%
Map Purple
Teknisk bikepacking-trøye med korte ermer for kvinner
$34.95$59.95 -45% -
SRX Vanguard
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$114.95 -
60%
Emberly Brown
Sommerskjorte for grussykling til kvinner
$49.95$114.95 -60% -
30%
Grace Light Green
Vanntett bikepacking-jakke for kvinner
$149.95$204.95 -30% -
60%
Turf Purple
Bikepacking-shorts for kvinner
$39.95$94.95 -60% -
Linden-W Green
T-skjorte til grussykling for kvinner
$59.95 -
M2-W NRC Purple
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$79.95 -
J2 Troumouse
Sykkelregnjakke for kvinner
$139.95 -
60%
Reef Light Green
Bikepacking t-skjorte med avslappet passform og korte ermer for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
60%
Chaser-W Sand
Kortermet T-skjorte i bomull til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
40%
BX Jungle
Sykkelshorts for kvinner
$94.95$149.95 -40% -
-
J4-W Windbreak Blue
Ultralett vindtett sykkeljakke for kvinner
$104.95 -
-
60%
Lemur
Gravel-shorts for kvinner
$39.95$94.95 -60% -
60%
Linden-W Sand
T-skjorte til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
20%
SRX Fusion
Biologisk nedbrytbar sykkelshorts for kvinner
$139.95$169.95 -20% -
40%
BX Time Trial
Sykkelshorts for kvinner
$94.95$149.95 -40% -
SPECIAL PRICES40%
Jeju
Lange sykkelbukser til grussykling for kvinner
$89.95$139.95 -40% -
V2-W Breeze Coral
Ultralett vindtett sykkelvest for kvinner
$124.95 -
M9-W Scanuppia Purple
Langermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
-
-
20%
Soulful Sand
Bikepacking-genser med halv glidelås for kvinner
$79.95$94.95 -20% -
GM3-W Bordala
Langermet sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$94.95 -
60%
Feel Sand
Bikepacking t-skjorte med avslappet passform og korte ermer for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
35%
Rutted-W Brown
Langermet t-skjorte i bomull til grussykling for kvinner
$39.95$59.95 -35% -
45%
Map Black
Teknisk bikepacking-trøye med korte ermer for kvinner
$34.95$59.95 -45% -
60%
Juniper
T-skjorte til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
-
J4-W Windbreak Coral
Ultralett vindtett sykkeljakke for kvinner
$104.95 -
-
GM2 Andina
Sykkeltrøye til grussykling med korte ermer for kvinner
$79.95 -
M2-W NRC White
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$79.95 -
GM4-W Strata Red
Ermeløs sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$69.95 -
GM2-W Golden Pedals Red
Sykkeltrøye til grussykling med korte ermer for kvinner
$104.95 -
15%
M8-W NRC Blue
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$69.95$79.95 -15% -
30%
M3 Senda
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
M8-W NRC Coral
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$79.95 -
30%
M3-W NRC Purple
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
M2-W NRC Lilac
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$79.95 -
30%
M8-W NRC White
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
SRX Nébula
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$94.95 -
M2 Eclipse
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$79.95 -
M9-W Scanuppia Brown
Langermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
SPECIAL PRICES10%
BX-W Pantaleon
Sykkelbukser for kvinner
$104.95$114.95 -10% -
15%
Tonale-W
Sykkelshorts for kvinner
$104.95$119.95 -15% -
-
10%
Jet
Sykkelshorts med seler til grussykling for kvinner
$139.95$154.95 -10%