Sykkeltrøyer og T-skjorter for kvinner
Komfort og allsidighet til sykling eller hverdagsbruk
-
SPECIAL PRICES60%Chaser-W Red
Kortermet T-skjorte i bomull til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Chaser-W Sand
Kortermet T-skjorte i bomull til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES35%
Rutted-W Brown
Langermet t-skjorte i bomull til grussykling for kvinner
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES55%
Spugla-W
T-skjorte til grussykling for kvinner
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Alder
Langermet t-skjorte til grussykling for kvinner
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES55%
Aria
T-skjorte til grussykling for kvinner
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Altiplano
Langermet t-skjorte til grussykling for kvinner
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES45%
Map Purple
Teknisk bikepacking-trøye med korte ermer for kvinner
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Reef Light Green
Bikepacking t-skjorte med avslappet passform og korte ermer for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Feel Sand
Bikepacking t-skjorte med avslappet passform og korte ermer for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES45%
Map Black
Teknisk bikepacking-trøye med korte ermer for kvinner
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Juniper
T-skjorte til grussykling for kvinner
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES30%
Isla Sur
T-skjorte til grussykling for kvinner
$44.95$59.95 -30%
Sykkelutstyr for kvinner– siste varer på lager - Opptil 60% Rabatt
Begrenset lager igjen, skynd deg før det er borte
-
SPECIAL PRICES20%
M8 Habitat
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
SRX Ultra Warm-W
Termisk sykkelvest for kvinner
$169.95 -
K3s Blue Lens
Tilbehør til sykkelbriller
$29.95 -
K3 Orange lens
Tilbehør til sykkelbriller
$29.95 -
K3 Green Lens
Tilbehør til sykkelbriller
$29.95 -
K4 SRX Randonneur
Sykkelbriller
$114.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium fotokromiske sportsbriller
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium fotokromiske sportsbriller
$139.95 -
K3s PhotoChromic Pacific Coast Highway
Fotokromiske sykkelbriller
$114.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokromiske sykkelbriller
$114.95 -
Core Ashland
Termisk langermede sykkeltrøye for kvinner
$59.95 -
Core Sonora
Kortermede sykkeltrøye for kvinner
$59.95 -
GM3-W Polvareda
Langermet sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$94.95 -
-
-
-
SRX M4 Eira
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
M2-W Glandon
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$79.95 -
-
-
M7 Tuscany
Langermet termisk sykkeltrøye for kvinner
$149.95 -
SRX Baldy-W
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$114.95 -
SPECIAL PRICES20%
M8 Luna
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
SPECIAL PRICES15%
GM2 Glaris
Sykkeltrøye til grussykling med korte ermer for kvinner
$59.95$69.95 -15% -
VIBZ M8 Tarida
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
M2 Bora
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
M8 Syntony
Sykkeltrøye i netting med korte ermer for kvinner
$104.95 -
SPECIAL PRICES20%
M3 Radiant
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
30% NEW
M3 Altitude
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Sykkeltrøye i resirkulerte materialer med korte ermer for kvinner
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES15%
SRX Cotos-W
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$84.95$94.95 -15% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Costa
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$74.95$94.95 -25% -
VIBZ M8 Llonga
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
M3 Cielo
Ultralett sykkeltrøye for kvinner
$74.95$79.95 -10% -
GM4 Strata Aubergine
Ermeløs sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
SRX Peche
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$79.95$94.95 -20% -
-
GM4 Strata Light Yellow
Ermeløs sykkeltrøye til grussykling for kvinner
$79.95 -
-
Jet-W Blue
Sykkelshorts med seler til grussykling for kvinner
$154.95 -
V1-W Cordal
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
V1-W Hautacam
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
-
V1-W Klausen
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Silvretta-W
Ultralette sykkeltrøye for kvinner
$74.95$94.95 -25% -
SRX Ultra Warm-W Gray
Termisk sykkelvest for kvinner
$169.95 -
VIBZ V1 Mestral
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko vindtett sykkelvest for menn
$104.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Sykkelshorts for kvinner
$154.95 -
SPECIAL PRICES20%
Comet
Sykkelbukser i resirkulerte stoffer for kvinner
$94.95$114.95 -20% -
VIBZ BX Maljaret
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko sykkelshorts for kvinner
$114.95 -
-
Roam Black
Polstrede sykkelshorts til bikepacking for kvinner
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Sykkelshorts for kvinner
$154.95 -
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko sykkelshorts for kvinner
$94.95$114.95 -20% -
-
-
M2 Quantum
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$94.95 -
-
-
V1-W Berthel
Vindtett sykkelvest for kvinner
$79.95 -
VIBZ M8 Jondal
Vuelta a Ibiza MTB x Siroko kortermet sykkeltrøye for kvinner
$79.95 -
35%
Hesse
Sykkelundertøy for kvinner
$29.95$44.95 -35% -
-
J1-W Plange
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
Core Abyss
Softshell vintersykkeljakke for kvinner
$69.95 -
-
J1 Vermont
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
J1 Bluebell
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
J1 Breakaway
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Sykkelregnjakke for kvinner
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
25%
J2 Turini
Sykkelregnjakke for kvinner
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Sykkelregnjakke for kvinner
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Sykkelregnjakke for kvinner
$79.95$104.95 -25% -
SPECIAL PRICES60%
Jade
Gravel-shorts for kvinner
$39.95$94.95 -60% -
SRX M4 Malmo
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
SPECIAL PRICES20%
M2 Aura
Sykkeltrøye med korte ermer for kvinner
$64.95$79.95 -20% -
M2 Ardenas
Sykkeltrøye med lange ermer for kvinner
$94.95