Vintersykkelklær og tilbehør
Slå vinterkulden på rutene med spesialdesignede klær for å holde deg varm selv under de mest ekstreme forhold
-
45%
Core Topclass
Polstret sykkeltights for menn
$34.95$59.95 -45% -
SRX Denali
Vindtett Sykkelundertrøye
$139.95 -
SRX M4 Fleet Moss
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
SPECIAL PRICES45%
M9 Scanuppia Black
Langermet sykkeltrøye for menn
$44.95$79.95 -45% -
Core Agility
Termisk polstret sykkeltights for kvinner
$49.95 -
20%
Core Lookout
Polstret sykkeltights for kvinner
$49.95$59.95 -20% -
SPECIAL PRICES50%
DW Noord
Sykkelsko for landeveissykling vinter
$99.95$194.95 -50% -
-
J1-W Plange
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
-
Core Abyss
Softshell vintersykkeljakke for kvinner
$69.95 -
-
J1 Vermont
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
-
Mont Cenis
Sykkelbukser for kvinner
$149.95 -
SRX M4 Cubilla
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
SRX Premier
Sykkelbukser for kvinner
$194.95 -
-
Core Speed
Termisk polstret sykkeltights for menn
$49.95 -
J3 Seymour
Softshell sykkeljakke for menn
$149.95 -
Core Everest
Softshell vintersykkeljakke for menn
$69.95 -
SRX M4 Selva Negra
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
-
SRX Typhoon
Sykkelundertøy i ull for menn
$114.95 -
J1 Crostis
Softshell sykkeljakke for menn
$114.95 -
J1 Khangai
Softshell sykkeljakke for menn
$114.95 -
DW Valdres Black
Sykkeltrøye til vinter med hette for menn
$159.95 -
-
DW Finestre Black
Undertrøye med hette til sykling for menn
$139.95 -
SRX Supreme
Sykkelbukser for menn
$194.95 -
J1-W Bordala
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
SRX Ultra Warm
Termisk sykkelvest for menn
$169.95 -
SRX M4 Sandhill
Termiske sykkeltrøye for menn
$149.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9-W Scanuppia Purple
Langermet sykkeltrøye for kvinner
$59.95$79.95 -30% -
J1 Furkapass
Softshell sykkeljakke for menn
$114.95 -
J1 Naranco
Softshell sykkeljakke for menn
$114.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9 Scanuppia Beige
Langermet sykkeltrøye for menn
$59.95$79.95 -30% -
-
J1 Bluebell
Softshell sykkeljakke for kvinner
$114.95 -
-
-
SRX M4 Danseuse
Termiske sykkeltrøye for menn
$114.95 -
M7 Beixalis
Langermet termisk sykkeltrøye for menn
$149.95 -
SPECIAL PRICES10%
M9-W Scanuppia Brown
Langermet sykkeltrøye for kvinner
$74.95$79.95 -10% -
SRX Ultra Warm-W
Termisk sykkelvest for kvinner
$169.95 -
-
-
HB Thermal Black
Sykkelpannebånd
$44.95 -
Core Hekla
Sykkelhansker for mellomsesong
$19.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Maloja
Sykkelsokker med merinoull
$19.95$24.95 -25% -
Core Crater
Termisk halsvarmer til sykling
$14.95 -
Essential Cap
Termiske hjelmlue til sykling
$34.95 -
SRX Grappa
Sykkelsokker med merinoull
$24.95 -
SRX Borders
SRX armvarmere til sykling
$79.95 -
25%
SRX Whirlwind
Halsvarmer i ull for sykkelbruk
$34.95$44.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
DW Fjord
Vintersykkelsokker
$24.95$29.95 -20% -
25%
DW Fairbank
Skotrekk for vintersykling
$54.95$69.95 -25% -
SRX Rainfall
Vannavstøtende termiske benvarmere
$79.95 -
HB Thermal Burgundy
Sykkelpannebånd
$44.95 -
DW Shinobi
Balaklava til vintersykling
$59.95 -
NW Shield Black
Halsvarmer til sykling
$34.95 -
-
-
-
Termiske armvarmere ColdBlock
Armvarmere til sykling
$49.95 -
35%
Ultra Polar
Termisk halsvarmere til sykling
$29.95$44.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Arbor
Sykkelsokker med merinoull
$19.95$24.95 -25% -
-
NW Shield Burgundy
Halsvarmer til sykling
$34.95