Naisten pyöräilypaidat ja -t-paidat
Mukavuutta ja monipuolisuutta pyöräilyyn tai arkikäyttöön
-
SPECIAL PRICES60%Chaser-W Red
Naisten lyhythihainen gravel-t-paita puuvillasta
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Chaser-W Sand
Naisten lyhythihainen gravel-t-paita puuvillasta
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES35%
Rutted-W Brown
Naisten pitkähihainen gravel-t-paita
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES55%
Spugla-W
Naisten pyöräily-t-paita graveliin
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Alder
Naisten pitkähihainen pyöräily-t-paita graveliin
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES55%
Aria
Naisten pyöräily-t-paita graveliin
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Altiplano
Naisten pitkähihainen pyöräily-t-paita graveliin
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES45%
Map Purple
Naisten tekninen lyhythihainen bikepacking-paita
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Reef Light Green
Naisten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Feel Sand
Naisten lyhythihainen relaxed fit bikepacking-t-paita
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES45%
Map Black
Naisten tekninen lyhythihainen bikepacking-paita
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Juniper
Naisten pyöräily-t-paita graveliin
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES30%
Isla Sur
Naisten pyöräily-t-paita graveliin
$44.95$59.95 -30%
Naisten pyöräilyvarusteet – viimeiset kappaleet saatavilla - Jopa 60% alennuksessa
Vain rajallinen määrä jäljellä – hanki omasi, ennen kuin ne loppuvat
-
V1-W Blaast
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
K4 SRX Randonneur
Pyöräilylasit
$114.95 -
X1 Photochromic Belgium
Ensiluokkaiset fotokromaattiset lasit
$139.95 -
K3 Green lens
Pyöräilylasien varusteet
$29.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Ensiluokkaiset fotokromaattiset lasit
$139.95 -
K3s PhotoChromic Pacific Coast Highway
Fotokromaattiset pyöräilylasit
$114.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Fotokromaattiset pyöräilylasit
$114.95 -
Core Ashland
Naisten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$59.95 -
Core Sonora
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$59.95 -
GM3-W Polvareda
Naisten pitkähihainen gravel-pyöräilypaita
$94.95 -
SRX M4 Eira
Naisten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
M2-W Glandon
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$79.95 -
-
-
M7 Tuscany
Naisten lämmin pitkähihainen pyöräilypaita
$149.95 -
-
-
-
SRX Baldy-W
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$114.95 -
SPECIAL PRICES20%
M8 Luna
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
SPECIAL PRICES15%
GM2 Glaris
Naisten lyhythihainen gravel-pyöräilypaita
$59.95$69.95 -15% -
VIBZ M8 Tarida
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
M2 Bora
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
M8 Syntony
Naisten lyhythihainen mesh-pyöräilypaita
$104.95 -
SPECIAL PRICES20%
M3 Radiant
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
30% NEW
M3 Altitude
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita kierrätetyistä materiaaleista
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES15%
SRX Éland
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$84.95$94.95 -15% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES15%
SRX Cotos-W
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$84.95$94.95 -15% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Costa
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$74.95$94.95 -25% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Silvretta-W
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$74.95$94.95 -25% -
VIBZ M8 Llonga
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
M3 Cielo
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$74.95$79.95 -10% -
GM4 Strata Aubergine
Naisten hihaton gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
SRX Peche
Naisten ultrakevyt pyöräilypaita
$79.95$94.95 -20% -
-
GM4 Strata Light Yellow
Naisten hihaton gravel-pyöräilypaita
$79.95 -
-
Jet-W Blue
Naisten bib-pyöräilyshortsit graveliin
$154.95 -
V1-W Cordal
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
V1-W Hautacam
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
-
V1-W Klausen
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$154.95 -
SPECIAL PRICES20%
Comet
Naisten bib-pyöräilyshortsit kierrätetyistä materiaaleista
$94.95$114.95 -20% -
VIBZ BX Maljaret
Naisten Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$114.95 -
-
Roam Black
Naisten pehmustetut bikepacking-pyöräilyshortsit
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Naisten bib-pyöräilyshortsit
$154.95 -
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Naisten Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -bib-pyöräilyshortsit
$94.95$114.95 -20% -
-
-
M2 Quantum
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$94.95 -
-
-
VIBZ V1 Mestral
Tuulenpitävä Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilyliivi miehille
$104.95 -
V1-W Lavaredo
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
V1-W Berthel
Naisten tuulenpitävä pyöräilyliivi
$79.95 -
35%
Hesse
Naisten pyöräilyaluskerros
$29.95$44.95 -35% -
-
VIBZ M8 Jondal
Naisten lyhythihainen Vuelta a Ibiza MTB x Siroko -pyöräilypaita
$79.95 -
SPECIAL PRICES60%
Jade
Naisten gravel-shortsit
$39.95$94.95 -60% -
J1-W Plange
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
Core Abyss
Naisten softshell-takki talvipyöräilyyn
$69.95 -
-
J1 Vermont
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
J1 Bluebell
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
J1 Breakaway
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Naisten pyöräilysadetakki
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Naisten softshell-pyöräilytakki
$114.95 -
25%
J2 Turini
Naisten pyöräilysadetakki
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Naisten pyöräilysadetakki
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Naisten pyöräilysadetakki
$79.95$104.95 -25% -
SRX M4 Malmo
Naisten lämmin pyöräilypaita
$149.95 -
20%
M2 Aura
Naisten lyhythihainen pyöräilypaita
$64.95$79.95 -20% -
M2 Ardenas
Naisten pitkähihainen pyöräilypaita
$94.95