Dames fietsshirts, wielershirts & T-shirts
Veelzijdige, comfortabele kleding voor fietsen of dagelijks gebruik
-
SPECIAL PRICES60%Chaser-W Red
Dames katoenen gravel T-shirt met korte mouwen
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Chaser-W Sand
Dames katoenen gravel T-shirt met korte mouwen
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES35%
Rutted-W Brown
Dames katoenen gravel-T-shirt met lange mouwen
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES55%
Spugla-W
Gravel fiets T-shirt dames
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Alder
Gravel fiets T-shirt met lange mouwen dames
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES55%
Aria
Gravel fiets T-shirt dames
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES40%
Altiplano
Gravel fiets T-shirt met lange mouwen dames
$44.95$69.95 -40% -
SPECIAL PRICES45%
Map Purple
Dames technisch fietsshirt met korte mouwen bikepacking
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Reef Light Green
Dames oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES60%
Feel Sand
Dames oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES45%
Map Black
Dames technisch fietsshirt met korte mouwen bikepacking
$34.95$59.95 -45% -
SPECIAL PRICES60%
Juniper
Gravel fiets T-shirt dames
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES30%
Isla Sur
Gravel fiets T-shirt dames
$44.95$59.95 -30%
Dames fietskleding – Laatste stuks - Tot 60% korting
Laatste maten beschikbaar, mis het niet!
-
SPECIAL PRICES20%
M8 Habitat
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
SRX Ultra Warm-W
Thermisch fietsvest dames
$169.95 -
K3s Blue Lens
Fietsbril accessoires
$29.95 -
K3 Orange lens
Fietsbril accessoires
$29.95 -
K3 Green lens
Fietsbril accessoires
$29.95 -
K4 SRX Randonneur
Fietsbrillen
$114.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium meekleurende sportbril
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium meekleurende sportbril
$139.95 -
K3s PhotoChromic Pacific Coast Highway
Meekleurende fietsbril
$114.95 -
K3 PhotoChromic Mongolia
Meekleurende fietsbril
$114.95 -
Core Ashland
Dames thermo wielershirt met lange mouwen
$59.95 -
Core Sonora
Dames wielershirt korte mouwen
$59.95 -
GM3-W Polvareda
Gravel wielershirt lange mouwen dames
$94.95 -
-
-
-
SRX M4 Eira
Dames thermisch wielershirt
$149.95 -
M2-W Glandon
Dames wielershirt lange mouw
$79.95 -
-
-
M7 Tuscany
Dames thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
SRX Baldy-W
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$114.95 -
SPECIAL PRICES20%
M8 Luna
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
VIBZ 26 M8-W Tarida White
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
SPECIAL PRICES15%
GM2 Glaris
Dames gravel fietsshirt met korte mouwen
$59.95$69.95 -15% -
VIBZ M8 Tarida
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
M2 Bora
Dames wielershirt korte mouw
$64.95$79.95 -20% -
M8 Syntony
Dames mesh wielershirt met korte mouwen
$104.95 -
SPECIAL PRICES20%
M3 Radiant
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Green
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
30% NEW
M3 Altitude
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
-
M6R Mercury
Dames wielershirt met korte mouwen van gerecycled materiaal
$104.95 -
15%
M2 Bloomer
Dames wielershirt korte mouw
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Purple
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES15%
SRX Cotos-W
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$84.95$94.95 -15% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Costa
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$74.95$94.95 -25% -
VIBZ M8 Llonga
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
-
SPECIAL PRICES10%
M3 Cielo
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$74.95$79.95 -10% -
GM4 Strata Aubergine
Dames gravel mouwloos fietsshirt
$79.95 -
SPECIAL PRICES20%
VIBZ 26 M8-W Tarida Orange
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$64.95$79.95 -20% -
SPECIAL PRICES20%
SRX Peche
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
-
GM4 Strata Light Yellow
Dames gravel mouwloos fietsshirt
$79.95 -
-
Jet-W Blue
Gravel korte fietsbroek dames
$154.95 -
V1-W Cordal
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
V1-W Hautacam
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
-
V1-W Klausen
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Silvretta-W
Dames ultralichtgewicht wielershirt
$74.95$94.95 -25% -
SRX Ultra Warm-W Gray
Thermisch fietsvest dames
$169.95 -
VIBZ V1 Mestral
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko winddicht fietsvest
$104.95 -
BX-W Neon Riders Blue
Dames korte fietsbroek
$154.95 -
SPECIAL PRICES20%
Comet
Dames bib shorts van gerecyclede stoffen
$94.95$114.95 -20% -
VIBZ BX Maljaret
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko korte fietsbroek
$114.95 -
-
Roam Black
Dames korte fietsbroek met zeem bikepacking
$119.95 -
BX-W Neon Riders Purple
Dames korte fietsbroek
$154.95 -
-
20%
VIBZ 26 BX-W Puig Black
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko korte fietsbroek
$94.95$114.95 -20% -
-
-
M2 Quantum
Dames wielershirt lange mouw
$94.95 -
-
-
V1-W Berthel
Dames winddicht fietsvest
$79.95 -
VIBZ M8 Jondal
Dames Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
35%
Hesse
Dames fiets ondershirt
$29.95$44.95 -35% -
-
J1-W Plange
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
Core Abyss
Dames softshell fietswinterjas
$69.95 -
-
J1 Vermont
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
J1 Bluebell
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
J1 Breakaway
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
25%
J2 Fauniera
Dames regenjack
$79.95$104.95 -25% -
J1-W Bordala
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
25%
J2 Turini
Dames regenjack
$79.95$104.95 -25% -
J2-W Zarza
Dames regenjack
$139.95 -
25%
J2 Blockhaus
Dames regenjack
$79.95$104.95 -25% -
SPECIAL PRICES60%
Jade
Dames gravel shorts
$39.95$94.95 -60% -
SRX M4 Malmo
Dames thermisch wielershirt
$149.95 -
SPECIAL PRICES20%
M2 Aura
Dames wielershirt korte mouw
$64.95$79.95 -20% -
M2 Ardenas
Dames wielershirt lange mouw
$94.95