Heren fietskleding – Laatste stuks
Laatste maten beschikbaar, mis het niet!
-
K3 PhotoChromic Mongolia
Meekleurende fietsbril
$114.95 -
K3 Green lens
Fietsbril accessoires
$29.95 -
X1 Photochromic Belgium
Premium meekleurende sportbril
$139.95 -
X1 Photochromic Ottawa
Premium meekleurende sportbril
$139.95 -
Core Rim Drive
Heren wielershirt korte mouwen
$59.95 -
-
VIBZ 26 M8 Tarida Purple
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
50%
SRX Altea
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$49.95$94.95 -50% -
40%
SC M2 Mareona
Heren Real Sporting de Gijón x Siroko korte mouwen wielershirt
$59.95$94.95 -40% -
M2 Dirty Road
Heren wielershirt korte mouw
$104.95 -
VIBZ 26 M8 Tarida Orange
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
M2 Riedberg
Heren wielershirt korte mouw
$79.95 -
20%
SRX Stage
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
VIBZ 26 M8 Tarida Green
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
40%
M2 Moors
Heren wielershirt korte mouw
$49.95$79.95 -40% -
40%
SC M2 Batalla
Heren Real Sporting de Gijón x Siroko korte mouwen wielershirt
$59.95$94.95 -40% -
GM2 Wilder
Heren gravel fietsshirt met korte mouwen
$104.95 -
-
-
GM5 Terraquest Brown
Heren gravel fietsshirt met halve rits
$79.95 -
VIBZ M8 Vadella
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
40%
M2 Colorado
Heren wielershirt korte mouw
$49.95$79.95 -40% -
VIBZ 26 M8 Tarida White
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
40%
M2 Mount Evans
Heren wielershirt korte mouw
$49.95$79.95 -40% -
VIBZ M8 Xarraca
Heren Vuelta a Ibiza MTB x Siroko wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
40%
BBBH Burgos Pink
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko wielershirt met korte mouwen
$59.95$94.95 -40% -
SRX Ardiden
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
-
20%
SRX HighTech
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
-
40%
BBBH Burgos Purple
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko wielershirt met korte mouwen
$59.95$94.95 -40% -
40%
SC M2 Capitán
Heren Real Sporting de Gijón x Siroko korte mouwen wielershirt
$59.95$94.95 -40% -
15%
M3 Podium
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$69.95$79.95 -15% -
BBBH 26 Burgos White
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko wielershirt met korte mouwen
$94.95 -
M2 Morcuera
Heren wielershirt korte mouw
$79.95 -
M3 Mustair
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$104.95 -
SRX II Manila
Ultralichtgewicht fietsjersey voor heren
$114.95 -
-
-
SPECIAL PRICES10%
BX Envalira
Heren lange fietsbroek
$104.95$114.95 -10% -
SPECIAL PRICES15%
Apalache
Gravel thermische lange fietsbroek heren
$124.95$139.95 -15% -
V1 Berthel
Heren winddicht fietsvest
$79.95 -
V1 Hautacam
Heren winddicht fietsvest
$79.95 -
-
V1 Klausen
Heren winddicht fietsvest
$79.95 -
40%
BX Fassa
Heren korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
40%
BX Umbrail
Heren korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
-
M7 Beixalis
Heren thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
-
20%
SRX Elite
Heren korte fietsbroek
$139.95$169.95 -20% -
10%
BX Neon Riders Black
Heren korte fietsbroek
$139.95$154.95 -10% -
40%
BBBH Campeon Spain
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko wielershirt met korte mouwen
$59.95$94.95 -40% -
40%
BBBH Burgos SS Purple
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko zomerwielershirt met korte mouwen
$59.95$94.95 -40% -
Rocket Blue
Gravel korte fietsbroek heren
$154.95 -
MTB MoveFit Black
Heren MTB-fietsonderbroek
$114.95 -
35%
Berg
Gravel korte fietsbroek heren
$104.95$149.95 -35% -
50%
Flandrien
Heren korte fietsbroek
$59.95$114.95 -50% -
40%
BX Resistance
Heren korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
15%
Mount Lemmon
Heren bib shorts van gerecyclede stoffen
$104.95$119.95 -15% -
M6R Apricot
Heren wielershirt met korte mouwen van gerecycled materiaal
$104.95 -
M6R Filter
Heren wielershirt met korte mouwen van gerecycled materiaal
$104.95 -
40%
BX Oberwald
Heren korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
35%
Mortirolo
Heren korte fietsbroek
$79.95$114.95 -35% -
SRX SpeedMax
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
M2 Snakebite
Heren wielershirt lange mouw
$94.95 -
-
-
-
-
M2 Arizona
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
M2 Finish Line
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
SRX M4 Volta
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
M2 Bavaria
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
GM3 Dempster
Gravel wielershirt lange mouwen heren
$94.95 -
SRX M4 Oregon
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
SRX M4 Passion
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
M2 Triplet
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
M2 Jouxplane
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
M2 Road Trip
Heren wielershirt lange mouw
$94.95 -
M2 Falzarego
Heren wielershirt lange mouw
$79.95 -
SRX M4 Sandhill
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
-
BBBH 26 M2 Burgos White
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko thermisch wielershirt met lange mouwen
$114.95 -
-
-
M7 Spinacia
Heren thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
M7 Sampeyre
Heren thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
Rocket Red
Gravel korte fietsbroek heren
$154.95 -
BX Neon Riders Green
Heren korte fietsbroek
$114.95 -
10%
Rocket
Gravel korte fietsbroek heren
$139.95$154.95 -10% -
40%
BX Bionaz
Heren korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
40%
SRX World Series
Heren korte fietsbroek
$104.95$169.95 -40% -
BX Brocken
Heren korte fietsbroek van gerecycled materiaal
$139.95 -
-
Tour Black
Heren korte fietsbroek met zeem bikepacking
$79.95 -
25%
Rugged Brown
Gravel korte fietsbroek heren
$114.95$149.95 -25% -
-
40%
BX Squadra
Heren korte fietsbroek
$94.95$149.95 -40% -
15%
Basil
Heren bib shorts van gerecyclede stoffen
$104.95$119.95 -15%
SIROKO SPECIALE AANBIEDINGEN - Tot 60% korting
Laatste stuks met korting op heren fietskleding. Alles bekijken
-
40%
Aspen
Heren korte fietsbroek
$69.95$114.95 -40% -
40%
Malhao
Heren bib shorts van gerecyclede stoffen
$59.95$94.95 -40% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Supreme Gray
Heren lange fietsbroek
$119.95$149.95 -25% -
SPECIAL PRICES45%
Core Topclass
Heren lange fietsbroek met zeem
$34.95$59.95 -45% -
30%
M2 NRC Black
Heren wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
M2 Granfondo
Heren wielershirt korte mouw
$104.95 -
SPECIAL PRICES40%
Apalache Burgundy
Gravel thermische lange fietsbroek heren
$89.95$139.95 -40% -
60%
Core Ridge
Heren korte fietsbroek met zeem
$24.95$59.95 -60% -
J3 Souplesse
Heren softshell fietsjas
$149.95 -
30%
GM3 Unbound
Gravel wielershirt lange mouwen heren
$69.95$94.95 -30% -
30%
M2 Westfalia
Heren wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
SRX Typhoon
Heren wol fiets ondershirt
$114.95 -
SPECIAL PRICES25%
Core Speed
Heren thermo fietsbroek met zeem
$39.95$49.95 -25% -
SRX Dirty Kanza
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95 -
45%
Bio NRC White
Biologisch afbreekbaar heren wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
35%
SC BL Estadio
Heren Real Sporting de Gijón x Siroko fiets ondershirt
$34.95$49.95 -35%
SIROKO BESTSELLERS - Tot 60% korting
Mis de laatste aanbiedingen voor de meest iconische producten van Siroko niet. Alles bekijken
-
40%
Aspen
Heren korte fietsbroek
$69.95$114.95 -40% -
40%
Malhao
Heren bib shorts van gerecyclede stoffen
$59.95$94.95 -40% -
SRX M4 Fleet Moss
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Supreme Gray
Heren lange fietsbroek
$119.95$149.95 -25% -
SRX Dauphiné
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$94.95 -
30%
M2 NRC Black
Heren wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
M2 Granfondo
Heren wielershirt korte mouw
$104.95 -
SPECIAL PRICES40%
Apalache Burgundy
Gravel thermische lange fietsbroek heren
$89.95$139.95 -40% -
J3 Souplesse
Heren softshell fietsjas
$149.95 -
30%
GM3 Unbound
Gravel wielershirt lange mouwen heren
$69.95$94.95 -30% -
30%
M2 Westfalia
Heren wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
SRX M4 Grupetto
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
M9 Scanuppia Black
Heren wielershirt met lange mouwen
$79.95 -
SRX Typhoon
Heren wol fiets ondershirt
$114.95 -
15%
M8 NRC Yellow
Heren mesh wielershirt met korte mouwen
$69.95$79.95 -15% -
J1 Furkapass
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
SRX Dirty Kanza
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95 -
GM6 Rideout Black
Heren gravel wielershirt met lange mouwen
$104.95 -
-
45%
Bio NRC White
Biologisch afbreekbaar heren wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
20%
SRX Tirreno
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$79.95$94.95 -20% -
15%
GM2 Tasmania
Heren gravel fietsshirt met korte mouwen
$69.95$79.95 -15% -
SPECIAL PRICES35%
BX Malga Palazzo
Heren lange fietsbroek
$74.95$114.95 -35% -
-
30%
M2 Nitro
Heren wielershirt korte mouw
$59.95$79.95 -30% -
M9 Scanuppia Beige
Heren wielershirt met lange mouwen
$79.95 -
-
M8 NRC White
Heren mesh wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
45%
Bio NRC Purple
Biologisch afbreekbaar heren wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
60%
MTB Slack Gray
Heren MTB-hoodie
$39.95$94.95 -60% -
60%
Stoneway Stone
Heren gravel zomer-overshirt
$49.95$114.95 -60% -
45%
Bio NRC Green
Biologisch afbreekbaar heren wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
GM5 Terraquest Red
Heren gravel fietsshirt met halve rits
$79.95 -
60%
Rush Black
Heren oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
60%
Exploring Sand
Heren oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES10%
Black Sea
Heren lange fietsbroek
$94.95$104.95 -10% -
30%
MTB Berm Gray
Heren MTB-shirt met korte mouwen
$44.95$59.95 -30% -
SPECIAL PRICES40%
Rift
Gravel lange broek heren
$89.95$139.95 -40% -
45%
GM5 Terraquest Blue
Heren gravel fietsshirt met halve rits
$44.95$79.95 -45% -
M8 NRC Purple
Heren mesh wielershirt met korte mouwen
$79.95 -
M8 Environs
Heren mesh wielershirt met korte mouwen
$104.95 -
J2 Tourmalet
Heren regenjack
$139.95 -
60%
Chaser White
Heren katoenen gravel T-shirt met korte mouwen
$24.95$59.95 -60% -
60%
Stoneway Black
Heren gravel zomer-overshirt
$49.95$114.95 -60% -
BBBH 26 V1 Burgos White
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko winddicht fietsvest
$74.95 -
30% NEW
M3 NRC White
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
-
55%
Rockrover
Gravel fiets T-shirt heren
$29.95$59.95 -55% -
SPECIAL PRICES10%
DW Troms
Lange winterfietsbroek heren
$154.95$169.95 -10% -
60%
Herb Green
Heren oversized T-shirt met korte mouwen bikepacking
$24.95$59.95 -60% -
45%
Bio NRC Blue
Biologisch afbreekbaar heren wielershirt
$44.95$79.95 -45% -
GM2 Golden Pedals Blue
Heren gravel fietsshirt met korte mouwen
$79.95 -
SRX M4 Cubilla
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
60%
Stoneway Red
Heren gravel zomer-overshirt
$49.95$114.95 -60% -
30%
Uncharted Indigo
Heren waterdichte jas bikepacking
$149.95$204.95 -30% -
45%
Pilgrim Orange
Heren technisch fietsshirt met korte mouwen bikepacking
$34.95$59.95 -45% -
SC V1 Capitán
Heren Real Sporting de Gijón x Siroko winddicht fietsvest
$69.95 -
Core Everest
Heren softshell fietswinterjas
$69.95 -
BBBH 26 Burgos Mesh White
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko zomerwielershirt met korte mouwen
$94.95 -
20%
Journey Light Green
Heren trui met halve rits bikepacking
$79.95$94.95 -20% -
35%
MTB Endo Gray
Heren MTB-shirt met lange mouwen
$39.95$59.95 -35% -
60%
Daytrip Camel
Heren korte broek bikepacking
$39.95$94.95 -60% -
45%
M8 NRC Blue
Heren mesh wielershirt met korte mouwen
$44.95$79.95 -45% -
SRX Ultra Warm Gray
Thermisch fietsvest heren
$169.95 -
50%
Block
Heren gravel shorts
$49.95$94.95 -50% -
-
60%
Tushar
Gravel fiets T-shirt heren
$24.95$59.95 -60% -
SPECIAL PRICES40%
MTB Drivetrain Green
Heren MTB-broek
$89.95$139.95 -40% -
GM2 Golden Pedals Red
Heren gravel fietsshirt met korte mouwen
$79.95 -
J4 Windbreak Green
Heren ultralichte winddichte fietsjas
$104.95 -
40%
Rubra
Gravel fiets T-shirt met lange mouwen heren
$44.95$69.95 -40% -
30%
M3 NRC Blue
Heren ultralichtgewicht wielershirt
$59.95$79.95 -30% -
40%
BBBH Campeon Mongolia
Heren Burgos Burpellet BH x Siroko wielershirt met korte mouwen
$59.95$94.95 -40% -
GM5 Terraquest Yellow
Heren gravel fietsshirt met halve rits
$79.95 -
J1 Crostis
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
35%
Rutted Green
Heren katoenen gravel-T-shirt met lange mouwen
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES10%
BX Bolzano
Heren lange fietsbroek
$104.95$114.95 -10% -
SRX M4 Poggio
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
J1 Khangai
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
DW Valdres Black
Heren thermisch wielershirt met capuchon
$159.95 -
-
55%
Timber
Isolerend gravel overshirt heren
$49.95$104.95 -55% -
V2 Breeze Blue
Heren ultralichte winddichte fietsvest
$124.95 -
35%
Rutted Burgundy
Heren katoenen gravel-T-shirt met lange mouwen
$39.95$59.95 -35% -
SPECIAL PRICES10%
SRX Supreme
Heren lange fietsbroek
$134.95$149.95 -10% -
GM3 Trailblaze
Gravel wielershirt lange mouwen heren
$94.95 -
MTB Berm Matcha
Heren MTB-shirt met korte mouwen
$59.95 -
V2 Breeze Green
Heren ultralichte winddichte fietsvest
$124.95 -
50%
MTB Braker Blue
Heren korte MTB-broek
$49.95$94.95 -50% -
20%
SRX II Vulture
Ultralichtgewicht fietsjersey voor heren
$79.95$94.95 -20% -
Linden Blue
Heren gravel fietsshirt
$59.95 -
GM2 Golden Pedals Yellow
Heren gravel fietsshirt met korte mouwen
$79.95 -
J4 Windbreak Black
Heren ultralichte winddichte fietsjas
$104.95 -
35%
MTB Zone Matcha
Heren MTB-jas
$139.95$204.95 -35% -
40%
MTB Braker Green
Heren korte MTB-broek
$59.95$94.95 -40% -
SPECIAL PRICES25%
MTB Drivetrain Black
Heren MTB-broek
$109.95$139.95 -25% -
35%
MTB Zone Anthracite
Heren MTB-jas
$139.95$204.95 -35% -
-
60%
Block Red
Heren gravel shorts
$39.95$94.95 -60% -
60%
Daytrip Indigo
Heren korte broek bikepacking
$39.95$94.95 -60%