Winterfietskleding en accessoires
Versla de winterkou op fietsroutes met speciale kleding die je zelfs in de meest extreme omstandigheden warm houdt
-
45%
Core Topclass
Heren lange fietsbroek met zeem
$34.95$59.95 -45% -
SRX Denali
Heren winddicht ondershirt
$139.95 -
SRX M4 Fleet Moss
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
SPECIAL PRICES45%
M9 Scanuppia Black
Heren wielershirt met lange mouwen
$44.95$79.95 -45% -
Core Agility
Dames thermo fietsbroeken met zeem
$49.95 -
20%
Core Lookout
Dames lange fietsbroeken met zeem
$49.95$59.95 -20% -
SPECIAL PRICES50%
DW Noord
Winter fietsschoenen
$99.95$194.95 -50% -
-
J1-W Plange
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
-
Core Abyss
Dames softshell fietswinterjas
$69.95 -
-
J1 Vermont
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
-
Mont Cenis
Dames lange fietsbroek
$149.95 -
SRX M4 Cubilla
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
SRX Premier
Dames lange fietsbroek
$194.95 -
-
Core Speed
Heren thermo fietsbroek met zeem
$49.95 -
J3 Seymour
Heren softshell fietsjas
$149.95 -
Core Everest
Heren softshell fietswinterjas
$69.95 -
SRX M4 Selva Negra
Dames thermisch wielershirt
$149.95 -
-
SRX Typhoon
Heren wol fiets ondershirt
$114.95 -
J1 Crostis
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
J1 Khangai
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
DW Valdres Black
Heren thermisch wielershirt met capuchon
$159.95 -
-
DW Finestre Black
Heren thermisch fietsondershirt met capuchon
$139.95 -
SRX Supreme
Heren lange fietsbroek
$194.95 -
J1-W Bordala
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
SRX Ultra Warm
Thermisch fietsvest heren
$169.95 -
SRX M4 Sandhill
Heren thermisch wielershirt
$149.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9-W Scanuppia Purple
Dames wielershirt met lange mouwen
$59.95$79.95 -30% -
J1 Furkapass
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
J1 Naranco
Heren softshell fietsjas
$114.95 -
SPECIAL PRICES30%
M9 Scanuppia Beige
Heren wielershirt met lange mouwen
$59.95$79.95 -30% -
-
J1 Bluebell
Dames softshell fietsjas
$114.95 -
-
-
SRX M4 Danseuse
Dames thermisch wielershirt
$114.95 -
M7 Beixalis
Heren thermo wielershirt met lange mouwen
$149.95 -
SPECIAL PRICES10%
M9-W Scanuppia Brown
Dames wielershirt met lange mouwen
$74.95$79.95 -10% -
SRX Ultra Warm-W
Thermisch fietsvest dames
$169.95 -
-
-
HB Thermal Black
Fietshoofdband
$44.95 -
Core Hekla
Tussenseizoen fietshandschoenen
$19.95 -
SPECIAL PRICES25%
SRX Maloja
Fietssokken met merinowol
$19.95$24.95 -25% -
Core Crater
Thermo fiets nekwarmer
$14.95 -
Essential Cap
Thermische fietsmuts
$34.95 -
SRX Grappa
Fietssokken met merinowol
$24.95 -
SRX Borders
SRX fiets armstukken
$79.95 -
25%
SRX Whirlwind
Wol fiets nekwarmer
$34.95$44.95 -25% -
SPECIAL PRICES20%
DW Fjord
Winter fietssokken
$24.95$29.95 -20% -
25%
DW Fairbank
Winter fietsoverschoenen
$54.95$69.95 -25% -
SRX Rainfall
Waterafstotende thermische beenwarmers
$79.95 -
HB Thermal Burgundy
Fietshoofdband
$44.95 -
DW Shinobi
Winter fietsbalaclava
$59.95 -
NW Shield Black
Fietsnekwarmer
$34.95 -
-
-
-
Thermische armstukken ColdBlock
Armstukken wielrennen
$49.95 -
35%
Ultra Polar
Thermische fiets nekwarmer
$29.95$44.95 -35% -
SPECIAL PRICES25%
SRX Arbor
Fietssokken met merinowol
$19.95$24.95 -25% -
-
NW Shield Burgundy
Fietsnekwarmer
$34.95