Změna sezóny v #iamsiroko


Zelené listy stromů se postupně zbarvují do žluta, oranžova a červena, což jednak značí přechod z léta na podzim, ale také změnu v našich každodenních životech a oblíbených sportech, které v tomto období praktikujeme trochu jinak a v jiný čas.

Pro milovníky cyklistiky je to skvělá příležitost pro jízdu po odlehlých silnicích a neprobádaných stezkách, kde si pro nás podzim připravil jedinečnou podívanou. Každé šlápnutí do pedálů nás žene kupředu po hromadě spadaného listí a chladný ranní vzduch nám připomíná, abychom na sebe hodili nějakou tu vrstvu oblečení navíc.

Za nedlouho tu máme zimní sportovní sezónu a na severní polokouli můžeme brzy očekávat sníh. Lyžařské areály se začínají připravovat na novou sezónu, což ostatně děláme i my v Siroku. Sbíráme síly na to, co nás čeká: měsíce intenzivní dřiny, abychom vám mohli dodat produkty, které splní, ne-li dokonce předčí, vaše očekávání, až horské oblasti přikryje bílý sníh.

Všichni sportovci se po letní sezóně pomalu aklimatizují na nový cyklus. Ranní běh už vyžaduje lehkou bundu, zatímco v podvečer se tréninkové tratě halí do magické zlatavé záře.

Stranou nezůstává ani svět fitness. Jak se vracíme zpět do práce a do školy, musíme pozměnit svůj tréninkový režim. Posilovny jsou plné lidí, kteří se chtějí dostat zpět do formy, ale i těch, kteří si svou stávající formu chtějí udržet, aby byli připraveni na zimní prázdniny plné oslav a dovádění.

A co může být lepší způsob oslavy našeho zdraví a energie, než vrhnout se po hlavě do zimních sportů a zůstat aktivní? Koneckonců, stejně jako příroda i my procházíme znovuzrozením a adaptujeme se na nové období. A přesně to se odráží i v oblečení, které nosíme, aktivitách, které děláme, a způsobu, jakým oslavujeme život.

Takže až si budete oblékat dres s dlouhým rukávem nebo chystat zimní vybavení, uvědomte si, že každá sezóna má své kouzlo. A my se mezi jednotlivými sezónami měníme, vyvíjíme a vychutnáváme si jednotlivé změny, abychom si mohli i nadále užívat života. Tak směle do toho a nezapomeňte s námi sdílet své zážitky pomocí hashtagu #iamsiroko.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články