Cover 181 ciclismo gravel

Cyklistické kraťasy s kapsami Siroko: Vyplatí se?

Jistě, že ano! Co jiného bychom také mohli v Siroku říct, že? Zaujatost teď ale odložme stranou, pravdou totiž zůstává, že vysoce kvalitní cyklistické kraťasy se čtyřmi kapsami – dvěma postranními a dvěma v oblasti beder – společně s neskutečně pohodlnou vnitřní vložkou jsou opravdu univerzálním kusem oblečení, který využije jakýkoliv cyklista. Máme pro vás připraveny hned dva modely, jeden černý a jeden béžový, jež jsou určeny cyklistům, kteří touží hledat nové výzvy a objevovat neprobádané stezky, čelit nejrůznějším terénům a trávit v sedle mnoho hodin. Zároveň jsou vhodné pro silniční, horské i městské cyklisty, pro něž je kromě pohodlí důležité mít všestranné cyklistické kraťasy s extra úložným prostorem, funkčností a ochranou.

image

Stejně jako naše cyklistické kraťasy SRX i tyto gravelové šortky Siroko s úložným prostorem jsou vyrobeny ze čtyřsměrné strečové italské tkaniny MITI. To tedy znamená, že jednak rychle schnou a jednak také zaručují vynikající prodyšnost a jedinečnou volnost pohybu.

Laserem řezané šle byly navrženy pro ještě lepší pohodlí a jsou tak lehké, že je na sobě ani neucítíte. Přesto vám ale poskytnou tu nejlepší možnou podporu a pevnost.

image 5

Tyto cyklistické kraťasy disponují multipanelovým střihem, jenž kombinuje kompresi s mikroperforovanými oblastmi. Ochranný faktor UPF 50 vás ochrání před UV paprsky, abyste si mohli v klidu vychutnat dlouhé projížďky za slunečného dne.

Elastické pásky na nohách pak disponují protiskluzovým silikonovým potiskem, díky kterému budou kraťasy na všech terénech a za všech okolností držet na svém místě.

Naše cyklistické kraťasy se pyšní Terra vložkou s technologií Elastic Interface®, která je vyrobena z průlomové bakteriostatické tkaniny EIT ECO Carbonium Flash. To ovšem není všechno: Pěna Hybrid Cell System se smíšenou hustotou poskytuje pohodlí pro až 12hodinové vyjížďky.

image 1

Je pak naprosto logické, že pokud budete chtít tuto vložku zevrubně otestovat celodenní jízdou, budete potřebovat extra úložný prostor, kam se vám vejde svačina, běžné náhradní díly, telefon, klíče a nějaké ty peníze… A přesně s tím vám pomohou ony čtyři kapsy, o kterých jsme se zmínili na začátku. Jsou vyrobeny ze síťoviny, která příjemně ochlazuje a zvyšuje prodyšnost, přičemž dvě kapsy jsou umístěné po stranách a dvě na zádech, v oblasti beder. Navíc jsou zesílené elastickými pásky, díky kterým vám z nich po cestě nic nevypadne.

Jak vidíte, gravelové cyklistické kraťasy Siroko jsou v podstatě běžným druhem cyklistických šortek, jen mají extra úložný prostor, který rovněž poskytuje extra pohodlí při jízdě v terénu a dlouhých vyjížďkách. Proto jsou vhodné nejen pro gravelovou cyklistiku, ale i pro silničáře, kteří hledají zvýšené pohodlí a/nebo více prostoru pro převoz svých věcí.

image 6

Hledáte-li neotřelý vzhled, můžete si přes cyklistické kraťasy s úložným prostorem přetáhnout volné šortky, jako například tyto černé nebo hnědé, a doplnit je o naše technická trička Cedar a Tushar. Tím získáte ležérní a jedinečný vzhled, který se hodí nejen na kolo, ale i na cestu do supermarketu, abyste tam moc nevyčnívali. Skvěle se hodí i pro jízdu po městě. V létě budete moct jezdit do práce a převážet veškeré potřebné věci, včetně náhradního trička a spodního prádla na převlečení, až dorazíte do kanceláře. Až budete mít padla, hodíte na sebe opět svůj cyklistický outfit a vyrazíte domů. Pamatujte ale, že pod cyklistické kraťasy se spodní prádlo nenosí.

image 7

Jak tedy vidíte, cyklistické kraťasy s úložným prostorem lze využít různými způsoby, nikoliv pouze pro gravel. Je sice pravda, že jsme je navrhovali s ohledem na tuto disciplínu, nicméně záleží jen na vás, jak je využijete. My se vás jen snažíme inspirovat a nabídnout vám co nejkvalitnější produkty. Tak neváhejte a podívejte se na naše cyklistické kraťasy s kapsami v černé i béžové barvě.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články