Cover 176 Siroko

Přizpůsobitelné cyklistické tretry od Siroka

Nadšenci do cyklistiky, zbystřete! S hrdostí vám představujeme naše silniční cyklistické tretry. Jsou pečlivě navrženy pro vášnivé a náročné cyklisty, kteří hledají dokonalou rovnováhu mezi stylem, pohodlím, výkonem a cenou. Za naším prvním nájezdem do světa sportovní obuvi stojí měsíce výzkumu, vývoje a testování, abychom byli schopni představit produkt, který splní vaše očekávání. Výsledkem je skutečně pohodlná obuv, která je k dostání ve dvou klasických barvách, černé a bílé, takže je bez problémů sladíte s jakýmkoliv oblečením. Tady jsou jejich hlavní vlastnosti:

Materiál prvotřídní kvality

image 6

Jsou vyrobeny ze syntetické kůže z mikrovláken, takže poskytují jedinečnou kombinaci odolnosti a elegance. Vypadají skvěle, poradí si s těmi nejnáročnějšími povětrnostními podmínkami, a navíc se snadno čistí. 

Skvěle padnou

image 7

Naše boty disponují duálním utahovacím systémem ATOP A-A41 s lankami potaženými nylonem, které zaručují rychlé, snadné a pohodlné obutí a dokonalé přizpůsobení tvaru vaší nohy. Pokud by se náhodou šněrovací systém přetrhl nebo jste chtěli změnit barvu a trochu si botu upravit, tak máme i náhradní balíčky, jež jsou k dostání v černé, bílé, červené a žluté barvě.

Bezpodmínečné pohodlí

Díky odnímatelným a prodyšným EVA vložkám budou vaše chodidla jako v bavlnce a nebude se vám v botech hromadit vlhkost. Standardní vložky, které jsou součástí bot, nabízejí neutrální podporu. Pokud však potřebujete trochu větší podporu, doporučujeme vám vložky Grip Orange (střední podpora pro běžnou klenbu), případně Grip Yellow (maximální podpora pro vysokou klenbu). Máte-li naopak nízkou klenbu, tak vyzkoušejte vložky Grip Blue s lehkou podporou.

image

Maximální výkon

Díky nylonové podrážce vyztužené karbonovým plátem v oblasti kufrů mají tretry tuhost 11, aby byl zajištěn optimální přenos energie při šlapání a vy jste tak zbytečně neplýtvali energií. 

Všeobecně kompatibilní

image 1

Tyto boty jsou kompatibilní se všemi tříšroubovými systémy kufrů, běžně používanými v silniční cyklistice. Můžete je použít se systémy od Shimano SPD-SL, Look i Time, ale také se Speedplay, pokud použijete adaptér, který výrobce ke svým pedálům dodává.

Lehké

U této obuvi se snoubí lehkost s odolností, neboť ve velikosti 43 váží pouhých 250 gramů, díky čemuž umožňují plynulé a svižné šlapání. 

Možnost přizpůsobení

image 8

Chcete-li vyniknout, můžete si obuv upravit dle vlastních představ a zajistit tak dokonalou ergonomii a pohodlí pro své chodidlo. K tomu vám poslouží naše náhradní produkty k systému ATOP a vložky Grip s různou podporou klenby.

Velikosti

Naše obuv je dostupná ve velikostech 36 až 48, aby si bez problémů vybral každý jezdec. Pro zjištění potřebné velikosti si změřte chodidlo v ponožkách, které běžně nosíte na kolo. Jednoduše položte papír na podlahu proti zdi, stoupněte si na něj patou ke zdi a označte místo, kde končí váš nejdelší prst. Poté změřte pravítkem vzdálenost od hrany papíru a vámi zakresleným bodem. Zapište si výsledné číslo a opakujte postup s druhou nohou. K nejdelšímu údaji pak přičtěte 0,5 cm a vyberte si příslušnou velikost podle naší tabulky velikostí. Váháte-li, jakou velikost zvolit, sáhněte po té větší, abyste měli trochu víc místa u prstů.


Pamatujte, že pohodlí je klíčem k příjemnému požitku z jízdy. S obuví, která vám úplně nepadne, si akorát zaděláváte na nepříjemnosti. Věnujte tedy dostatek času výběru správné velikosti, ať můžete s našimi přizpůsobitelnými silničními tretrami ze svých výletů dostat maximum. Nepřeháníme, když řekneme, že jsou boty dokonalou kombinací příjemného vzhledu, pohodlí a výkonu, díky čemuž své projížďky povznesete na novou úroveň.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články