Cover SK14

Siroko Core: Základní cyklistické vybavení

Cyklistika je strhujícím světem, ve kterém je každé šlápnutí do pedálu fyzickou i duševní cestou, ale zároveň také investicí do vašeho zdraví. Pro všechny, kteří by rádi začali se zdravějším životním stylem, tu máme naši řadu Siroko Core: v této kolekci najdete nejdůležitější cyklistické oblečení, které se stane symbolem vaší nově nabyté vitality a celkové pohody.

Jsme si vědomi, jak obtížné je udělat první krok k aktivnímu a plnohodnotnému životu, a proto bychom vám rádi celý tento proces co nejvíce ulehčili. Naše kolekce Core nabízí přesně to, co budete potřebovat:

  • Cyklistické kraťasy bez kšand
  • Dres s krátkým rukávem
  • Cyklistické kalhoty bez kšand do mimosezónních období
  • Cyklistické kalhoty bez kšand a s kartáčovanou vnitřní stranou do chladnějšího počasí
  • Zimní dres s dlouhým rukávem
  • Síťované funkční triko bez rukávů
  • Nákrčník
  • Ponožky

Cyklistické kraťasy bez kšand

core shorts

Přiléhavé kraťasy, které zakrývají oblast od pasu až těsně nad kolena. Ideální volba do teplého počasí. Tyto kraťasy jsou díky hustotě vložky 60 kg/m³ a vysoce elastické tkanině (polyamid a elastan) pohodlné a nijak neomezují pohyb. V pase je široká elastická oblast s protiskluzovou tkaninou a na stehně máme elastický lem s protiskluzovým silikonovým proužkem na vnitřní straně pro dokonalé přizpůsobení.

K dostání pro muže i ženy, přičemž každé pohlaví má speciální vložku.

Dres s krátkým rukávem

core jersey 1

Základní model dresu dostupný v černé a bílé barvě. Hlavní tkanina je směsí polyesteru a elastanu a disponuje ochranným faktorem UPF 50+ a neviditelnými švy. Na zadní straně a na bocích se nachází mikroperforovaná tkanina, která zaručuje lepší prodyšnost a nabízí ochranný faktor UPF 10+. Měkký a elastický spodní lem obsahuje vnitřní silikonový pásek proti vyhrnování dresu. Dres dále disponuje poloautomatickým SBS zipem a třemi klasickými zadními kapsami s elastickým lemem a reflexními prvky.

core jersey 2

K dostání pro muže i ženy, přičemž každé pohlaví má specifický střih.

Cyklistické kalhoty bez kšand do mimosezónních období

Kalhoty jsou velice podobné výše zmíněným kraťasům, jen s tím rozdílem, že zakrývají nohy až ke kotníkům a na lýtkách mají reflexní prvky.

core tights

Zkrátka zakrývají větší plochu těla a poskytují lehkou tepelnou izolaci. Jsou určeny do chladnějších dnů, například do letních rán, kdy potřebujete trochu větší ochranu nohou a kolen. Případně je můžete používat během dne, abyste ochránili své nohy před slunečním zářením. 

K dostání pro muže i ženy, přičemž každé pohlaví má speciální vložku.

Cyklistické kalhoty bez kšand a s kartáčovanou vnitřní stranou

core brushed

Mají stejný design a vlastnosti jako výše zmíněné kalhoty, avšak tyto díky kartáčované vnitřní tkanině poskytují extra tepelnou izolaci. Určeny do teplotního rozmezí 5 až 15 °C.

K dostání pro muže i ženy, přičemž každé pohlaví má speciální vložku.

Zimní dres s dlouhým rukávem

core jersey long

Zimní dres s dlouhými rukávy a kartáčovanou vnitřní stranou je určen do lehce chladnějšího počasí, zhruba 5 až 15 °C. Jistě ho oceníte v kombinaci s předchozími cyklistickými kalhotami, neboť poskytuje tepelnou izolaci, je pohodlný a prodyšný. Má elastický pas s vnitřním protiskluzovým páskem, poloautomatický SBS zip, tři zadní kapsy s elastickým lemem a reflexními prvky. Dále disponuje neviditelnými švy a ochranným faktorem UPF 50+.

K dostání pro muže i ženy, přičemž každé pohlaví má specifický střih.

Síťované funkční triko bez rukávů

core baselayer

Technické funkční triko bez rukávů, vyrobené ze síťoviny, brání hromadění vlhkosti a udržuje suchou pokožku. Funguje v podstatě jako druhá kůže, reguluje tělesnou teplotu a odvádí pot. Široký krk pro extra pohodlí. Doporučené teplotní rozmezí od 15 do 30 °C. 

K dostání pro muže i ženy, přičemž každé pohlaví má specifický střih.

Zimní nákrčník

new warmer core

Nákrčníky vyrobené ze 100% polyesterového fleecu. Jsou měkké a prodyšné a disponují nastavitelnou šňůrkou. Jde o multifunkční vybavení, které sice primárně slouží k ochraně krku, ale lze jej používat i jako ochranu obličeje či pokrývku hlavy. Doporučené teplotní rozmezí od 5 do 15 °C. 

Ponožky středního střihu

Jako poslední tu máme ponožky určené přímo na cyklistiku. Jsou vyrobeny z polyamidu a elastanu, což jsou lehké tkaniny, které se mohou pyšnit nejen skvělou prodyšností, ale i absorpcí a odvodem vlhkosti. Velkou část pozornosti jsme věnovali také pohodlí, podpoře nohy a střihu. Proto tyto ponožky disponují kompresní tkaninou v oblasti klenby, pevnými elastickými manžetami a patou ve tvaru Y.

Jak vidíte, kolekce Siroko Core obsahuje vše, co pro jízdu na kole potřebujete, a navíc za velice výhodnou cenu. Nyní už si jen musíte vyhradit trochu času a energie, mít kolo, helmu a nějaké ty základní doplňky, což by však neměl být problém. Koupíte-li si totiž naši kolekci oblečení Siroko Core, tak si za ušetřené peníze můžete veškeré nezbytné vybavení, nářadí a náhradní díly bez problémů koupit.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články