Cover 167

Siroko Custom: Oblečení na zakázku pro všechny cyklisty

U nás v Siroku chápeme, že týmový duch a pocit sounáležitosti hrají v cyklistice důležitou roli, a přesně to jsme vzali v úvahu při tvorbě Siroko Custom. Jde o službu, která vám umožní přizpůsobit si cyklistické oblečení na míru, což ocení zejména skupiny, kluby nebo začínající týmy. 

Prozatím je úprava dostupná pouze pro cyklistické dresy, konkrétně tedy dres M2 Originals s dlouhým i krátkým rukávem a M3 Ultra Light, obojí v dámském i pánském provedení. Informace o velikostech a technické specifikace každého dresu najdete přímo v sekci Siroko Custom. Snažíme se pro vás neustále vyvíjet nové funkce a možnosti, takže se již brzy budete moct těšit i na další druhy oblečení, například cyklistické kraťasy, bundy a další doplňky. 

Minimální velikost objednávky je 6 kusů na referenční výrobek, avšak nemusí jít o stejnou velikost. Pokud si například zvolíte pánský cyklistický dres M2 s dlouhým rukávem, můžete si objednat dva ve velikosti M a čtyři ve velikosti L. To znamená, že už tři jezdci bez problémů dosáhnou minimálního požadovaného množství pro objednávku, přičemž každý z nich bude mít dva cyklistické dresy na míru.

Je přitom úplně jedno, zda jste cyklistický klub, parta přátel nebo začínající tým: Cílem Siroko Custom je, abyste zazářili kdekoliv, kam pojedete, a šířili motivaci a týmového ducha mezi cyklisty.

Úprava oblečení je u Siroka lehčí, než by se mohlo zdát. Celý proces jsme pro vás zjednodušili, aby byl rychlý, snadný a naprosto intuitivní. 

Funguje následovně:

  1. Přejděte do sekce Siroko Custom na našich stránkách a vyplňte formulář. Nezapomeňte vyplnit všechny požadované informace, jako je počet cyklistických dresů k úpravě, jejich velikost a další příslušné informace.
SPalsi1kSdSz3ctAE G7LYvdUsTV2t0 KXBecQMjPDGqn4EpQIk307JIf aW6
  1. Zvolte, který z dostupných cyklistických modelů chcete zahrnout do své objednávky.
wnICZ7Lr4 Y8Rg94kcAzi IBkgTePX2gHiORjk7Vggk62Xx Jil1kBIqN4nKpNA Gb 3ttVxMlIYq70gQmlEMj4xX24CYdQ8oEv0WR9m
  1. Odešlete svůj návrh: Pokud již máte svůj vlastní design, připojte příslušný soubor k formuláři (soubor musí být ve vysoké kvalitě a loga v něm obsažená ve vektorovém formátu). Pakliže svůj design ještě nemáte, nezoufejte. Sdělte nám své představy a my vám je pomůžeme realizovat.
TXE6rHXh8Uz7avu78W0v1EL Mu4gRwb1LqUXkyMecBv22VMupJ2 YWXqCLFajE2lGchGb4etaEONJUv y6iZU1I07F0JksqxwU6DksDlEcx1pXQj ZeeXRY9ZjNjqCQlTJvzDpTDk0SurqwPt0ojW7c
  1. Detaily a potvrzení: Jakmile vaši žádost obdržíme, spojíme se s vámi, abychom probrali detaily: potvrdíme vybraný design, velikosti, dodací lhůtu atd.
  2. Konečný návrh a cena: Náš tým vám představí konečnou verzi návrhu a obdržíte celkové vizuální znázornění upraveného oděvu. Zároveň vám odešleme detailní cenovou nabídku.
  3. Potvrzení a zpracování: Pakliže konečný design a cenu schválíte, pustíme se do zpracování vaší objednávky. 
  4. Doručení: Jakmile dokončíme výrobu, okamžitě objednávku odešleme na vámi zvolenou adresu. O stavu vaší objednávky vás samozřejmě budeme po celou dobu informovat, abyste o ní měli přehled. Nebude to trvat dlouho a své oblečení na míru budete mít doma.

V Siroku se snažíme, aby byl celý proces co nejjednodušší, nejrychlejší a samozřejmě cenově dostupný. Jsme tu, abychom vám zodpověděli jakékoliv dotazy a poskytli ty nejlepší možné služby. 

Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Společně vytvoříme design cyklistických dresů, který vyzdvihne podstatu, hodnoty a barvy vaší cyklistické skupiny. Náš tým s vámi bude plně spolupracovat na tvorbě exkluzivního designu, díky kterému vaše skupina vynikne a vy se tak budete cítit jako součást skutečného pelotonu na každé vyjížďce.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články