Cover 167

Siroko Custom: Spersonalizowana odzież dla wszystkich rowerzystów

W Siroko wiemy, jak ważny w kolarstwie jest duch zespołu i poczucie wspólnoty, dlatego stworzyliśmy Siroko Custom. Jest to usługa personalizacji odzieży rowerowej dla wszystkich rowerzystów, szczególnie dla grup, klubów i amatorskich zespołów.

Na razie personalizacja jest dostępna tylko dla koszulek kolarskich, konkretnie linii M2 Originals z długim i krótkim rękawem oraz M3 Ultra Light z krótkim rękawem, wszystkie w opcjach dla mężczyzn i kobiet. Informacje na temat rozmiarów i specyfikacji technicznych każdej koszulki można znaleźć w sekcji Siroko Custom. Wkrótce dodamy opcję personalizacji pozostałych części kolarskiej garderoby, takich jak. spodenki, kurtki i akcesoria.

Minimalne zamówienie to 6 sztuk jednego modelu, ale nie muszą one być w tym samym rozmiarze. Na przykład, jeśli wybierzesz męską koszulkę kolarską z długim rękawem M2, możesz zamówić dwie sztuki w rozmiarze M i cztery w rozmiarze L. Oznacza to, że trzech rowerzystów razem może osiągnąć minimalną liczbę sztuk do zrealizowania zamówienia i w ten sposób każdy z nich otrzyma dwie koszulki kolarskie wykonane na zamówienie.

Nie ma znaczenia, czy jeździsz w grupie przyjaciół, należysz do klubu czy początkującego zespołu: naszym celem w Siroko Custom jest pomóc Ci się wyróżnić gdziekolwiek jesteś, dać motywację i poczucie wspólnoty między rowerzystami.

Personalizacja odzieży rowerowej Siroko nie jest skomplikowana. Uprościliśmy ten proces, aby był szybki, łatwy i intuicyjny.

Działa to w następujący sposób:

  1. Wypełnij formularz w sekcji Siroko Custom na naszej stronie internetowej. Podaj informacje wymagane w formularzu, takie jak liczba sztuk, które chcesz spersonalizować, rozmiar każdej z koszulek i inne istotne szczegóły.
SPalsi1kSdSz3ctAE G7LYvdUsTV2t0 KXBecQMjPDGqn4EpQIk307JIf aW6
  1. Wybierz dostępne modele koszulek kolarskich, które chcesz zawrzeć w zamówieniu.
wnICZ7Lr4 Y8Rg94kcAzi IBkgTePX2gHiORjk7Vggk62Xx Jil1kBIqN4nKpNA Gb 3ttVxMlIYq70gQmlEMj4xX24CYdQ8oEv0WR9m
  1. Prześlij swój projekt: jeśli masz już własny projekt, załącz odpowiedni plik w formularzu (upewnij się, że jest wysokiej jakości, a logotypy są w formacie wektorowym). Jeśli nie masz projektu, nie martw się. Opowiedz nam o swoich pomysłach, a my pomożemy Ci je stworzyć.
TXE6rHXh8Uz7avu78W0v1EL Mu4gRwb1LqUXkyMecBv22VMupJ2 YWXqCLFajE2lGchGb4etaEONJUv y6iZU1I07F0JksqxwU6DksDlEcx1pXQj ZeeXRY9ZjNjqCQlTJvzDpTDk0SurqwPt0ojW7c
  1. Szczegóły i potwierdzenie: Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły zamówienia: potwierdzić wstępny projekt, rozmiary, czas realizacji i dostawy itp.
  2. Ostateczny projekt i cena: Otrzymasz finalną wersję projektu od naszego zespołu. Wyślemy również wizualizację spersonalizowanych ubrań. W tym momencie otrzymasz także szczegółowe informacje na temat całkowitej ceny zamówienia.
  3. Potwierdzenie i realizacja zamówienia: Jeśli akceptujesz ostateczny projekt i cenę, rozpoczynamy proces realizacji zamówienia i produkcji koszulek.
  4. Dostawa: Po zakończeniu procesu produkcji natychmiast wyślemy zamówienie na podany adres. Będziemy na bieżąco informować Cię o statusie zamówienia.

W Siroko dokładamy wszelkich starań, aby cały proces personalizacji był łatwy, szybki i w racjonalnej cenie. Odpowiemy na wszystkie pytania i zapewnimy najlepszą obsługę oraz wsparcie.

Skontaktuj się z nami już teraz! Wspólnie zaprojektujemy spersonalizowane koszulki kolarskie, które odzwierciedlą tożsamość, wartości i barwy Twojej grupy lub klubu. Nasz zespół pomoże Ci stworzyć wyjątkowe projekty, abyście poczuli się jedną wielką ekipą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Polecane artykuły