Cover 165

Novinky Siroko 2023: Cyklistické dresy pro muže i ženy

S hrdostí vám představujeme svěží, odvážnou a stylovou kolekci cyklistických dresů, které kombinují klasické, elegantní barvy s výrazným, inovativním designem. 

Inovativním designem máme na mysli prvotřídní technologii v oblasti prodyšnosti a pružnosti. Jde o vysoce kvalitní cyklistické dresy, které se pyšní přiléhavým, aerodynamickým střihem a lehkou tkaninou, která skvěle odvádí pot a udržuje příjemnou tělesnou teplotu i v těch nejteplejších dnech. 

Chcete jezdit stylově, až se venku oteplí? Žádný problém – nové cyklistické dresy od Siroka se o to postarají.

Nové cyklistické dresy SRX

HBp5VrzWIO7bCx8H4XOrL96y9CnWMoXfiG4 jtAeQne7IZ5F6ppp BTZJb Qo6Cv8I5GldprRyElXa2iWfqSFn GDbbXYvl

Začněme pánským bílým cyklistickým dresem s dlouhým rukávem SRX Pro Dome, který se skvěle hodí do letního počasí. Je vyroben z vysoce kvalitních tkanin, které zajišťují dokonalou prodyšnost a regulaci vlhka, díky čemuž vás udrží v suchu a chladu. Dlouhé rukávy vás ochraní před UV zářením, takže se nemusíte bát, že byste se na slunci spálili. Přiléhavý a aerodynamický střih zaručí optimální výkon.

xp8qk93WKRZAqR4aJTnDKtMBkIme0 DbF QLvtOsQHkud4XXFvrhkjYo0rpvPxOKHki Rzz3oIp4hnHDTsgkCM 3RBzuAkDNPt4P9uGHzNVIWbmvr0wGS8yy6Xc7sEXbkCd

To ale není vše! V této kolekci najdete i další novinky: cyklistické dresy SRX pro ženy. Zde si můžete prohlédnout všechny čtyři varianty, které jsou dostupné v nenápadných, světlých barvách: Costa, Lysá, Nébula a Airy.

Jde o ultralehké dresy, které disponují ergonomickým designem, jenž se dokonale přizpůsobí tvaru ženského těla. Díky prodyšným, rychleschnoucím tkaninám se budete cítit příjemně a nebudete se přehřívat ani v horkých letních dnech.

Nové cyklistické dresy M3

WDXG5vf WyjdWO3JfcKEr3GoM0UMwSS7xFiTW OZukOVhVS5rYQFkei9zKopH Gk2cEIAb9HFTK8PR

V podobně světlých barevných odstínech jsme si pro vás připravili i nové cyklistické dresy M3 pro ženy i muže. Jsou vyrobeny z mikroperforovaných tkanin a můžete si vybrat z těchto svěžích, umírněných barev. Díky prvotřídním materiálům a designu zajišťují optimální cirkulaci vzduchu, takže vás udrží v chladu a suchu.

Nové cyklistické dresy M2

jjdb5g8o3o4vYi0AXWvN1DQCF6VzeVl

Ze všech nových variant cyklistických dresů M2 bychom rádi vypíchli Roscoff, jenž se pyšní sofistikovaným a minimalistickým designem, který se postará o atraktivní a elegantní vzhled. Jde o vskutku univerzální kousek, jenž lze nosit s černými cyklistickými kraťasy, nebo například s těmito šedými: BX Fassa a SRX Pro Maxim.

Černá barva je nadčasová a těžko někdy vyjde z módy. Z toho důvodu jsme si pro dámy připravili dres New Moon: základní, decentně elegantní kousek. Je vyroben z lehkých, prodyšných tkanin, má mikroperforovaný zadní panel a dokonalý střih přesně na ženské křivky. 

cHXm9JTD7lZcn7EuXLw6hfGRMlA GxLjdejw5xcXUzKuQyzH2yKiXr8hPMg4gjnU8zuzOmhmxrWZXhHU6DaFwVVDpZ77G4

V dresu M2 Aquarelle se dokonale snoubí klasický elegantní vzhled černého dresu New Moon s barevnými prvky, jež jsou rozesety na zadní straně, konkrétně tedy nad prostřední kapsou a na rukávech.

QbZou tw dfmAEEVu8saSyMNnnc4W3nan41CTc5fDmgDk4nYiMjm2kmLbt4k6 7y i56Z9AvydVtxndPHfshBK9Ei R0V7WovP5xUjsMJAAdH7ZlupoRv7tjXxBEfsRZIWheXl6XzdDkHx4Ijn7HZ Q

Pánský dres Blocks je odvážnější a barevnější kousek, na kterém se nachází geometrické tvary a výrazné tóny barev, které upoutají pozornost ostatních a dodají vašemu cyklistickému outfitu nádech svěžesti.

IqZkbaF3um6eqv2dk3IhOLR108EaUyvSnzkTF423F2RfTywJia7J3IK24UP2UCWs8Mas9ZM5jeIbHEYw98qjohkJ71b3 V439V7d LpO2eUvC ix4tOez1Cnz9WrQzUzpINAnc9iV3 Zq9Cl 598z Q

Dres Eupen s dlouhým rukávem byl navržen pro ženy, které hledají něco odlišného a výjimečného. Pokud si potrpíte na dokonale sladěné oblečení, pak můžete tento dres hravě zkombinovat s funkčním prádlem Camerig, dresem M2 Tulpen s krátkým rukávem a cyklistickými kraťasy Veluwe.

ZvDV7k9j18j3teguze7vUCtRp7GOBKbWYyPu hm7Nhznk9YTPXPXQHfRgVuNNj5RyhKXBP6 ve4iZJ rt6XmbttlRMb6JcdgcvHEg

A pro nadcházející sezónu tu máme také trochu růžové: dva cyklistické dresy s krátkým rukávem, Ronda pro muže a Dalsnibba pro ženy. Dalsnibba se skvěle hodí k našim ponožkám S1 Pink Agnello a cyklistickým rukavicím Aero Pink.

cin33bV Zt456pRUnE5KvIiYipjtbZAZO8W38g6R9IDaRKT PxZdVwPVPLwxiloRhOw qkgn7kTKQUBbQKYmTy8phu1DNot9YB8wevrhhRHEDnjE4nHc QlIhg5soWl1h7SmJ4xF6Pijzb0MZl au Y

Plejádu nových designů řady M2 bychom rádi zakončili dresy s krátkými i dlouhými rukávy, které jsou k dostání pro muže i ženy a jež jsou inspirovány překrásnými barevnými odstíny oblohy, na které můžeme během našich vyjížděk narazit od úsvitu do soumraku. Pro muže tu máme dres s krátkým rukávem Cosmic a dres s dlouhým rukávem Levels. Pro ženy pak dres s krátkým rukávem Angles a dres s dlouhým rukávem Madone.

By3U2Nwtjs4uzw1jmPT1fC3 ekYvSw3OjdfTwIiYoVXSGdm7cvYwFW8KD7UvzAQ8hBd3NnbWNsZLnr 4Bo4D7eW4sWqbx3tnzzMxl2M8sjC4K

Móda není jen způsob, jak vyjádřit svůj vlastní styl, ale také připomínka nekonečného množství možností, které každý jednotlivý výlet nabízí. Jde o objevování nových světů a poznávání věcí kolem sebe, zatímco si užíváte svou vášeň pro cyklistiku. 

Cyklistické dresy, které jsme vám v tomto článku představili, však nejsou jedinými novinkami, které jsme si pro vás připravili. Chcete-li si prohlédnout celou kolekci, pak zde najdete dámskou a zde pánskou. Nezapomínejte, že cyklistika není jen o rychlosti, odolnosti a výkonu, ale také o vyjádření sebe sama a zábavě. Díky našim cyklistickým dresům se můžete chopit této příležitosti a být sami sebou i na cestách. Vyberte si svůj oblíbený dres a nechte své srdce zazářit, ať už pojedete kamkoliv.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články