Cover 165

Nowości Siroko 2023: Koszulki rowerowe dla kobiet i mężczyzn

Z dumą prezentujemy świeżą, odważną i stylową kolekcję koszulek kolarskich. Te nowe modele to połączenie klasycznych, eleganckich kolorów i żywych, innowacyjnych wzorów.

Znajdziecie w niej najwyższej klasy technologie w zakresie oddychalności i elastyczności, wysokiej jakości, przemyślany design, który zapewnia idealne, aerodynamiczne dopasowanie plus lekkie i odprowadzające wilgoć tkaniny, aby dać uczucie świeżości nawet w najgorętsze dni.

Jeśli więc nie chcesz rezygnować ze stylu nawet w najgorętsze dni lata, rzuć okiem na nasze nowe propozycje, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Nowe koszulki rowerowe z linii SRX

HBp5VrzWIO7bCx8H4XOrL96y9CnWMoXfiG4 jtAeQne7IZ5F6ppp BTZJb Qo6Cv8I5GldprRyElXa2iWfqSFn GDbbXYvl

Zacznijmy od SRX Pro Dome dla mężczyzn, białej koszulki kolarskiej z długim rękawem, idealnej na letnią pogodę. Wykonana jest z wysokiej jakości tkanin, które gwarantują doskonałą oddychalność i regulację wilgoci, zapewniając poczucie świeżości i suchą powierzchnię skory. Długie rękawy chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym, zapobiegając poparzeniom słonecznym. Dopasowany i aerodynamiczny krój zapewnia optymalne osiągi.

xp8qk93WKRZAqR4aJTnDKtMBkIme0 DbF QLvtOsQHkud4XXFvrhkjYo0rpvPxOKHki Rzz3oIp4hnHDTsgkCM 3RBzuAkDNPt4P9uGHzNVIWbmvr0wGS8yy6Xc7sEXbkCd

To nie wszystko. Mamy więcej nowych wzorów w tej kolekcji: koszulki rowerowe SRX dla kobiet. Oto nasze cztery nowe modele w delikatnych, jasnych kolorach: Costa, Lysá, Nébula i Airy.

Są ultralekkie i mają ergonomiczny krój, który idealnie dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Oddychające, szybkoschnące tkaniny sprawiają, że czujesz się lekko i świeżo w gorące letnie dni.

Nowe koszulki rowerowe z linii M3

WDXG5vf WyjdWO3JfcKEr3GoM0UMwSS7xFiTW OZukOVhVS5rYQFkei9zKopH Gk2cEIAb9HFTK8PR

W podobnej, delikatnej palecie kolorów mamy nowe koszulki kolarskie M3 dla kobiet i mężczyzn. Wykonane z mikroperforowanych tkanin, są dostępne we wszystkich tych świeżych, spokojnych kolorach. Zapewniają optymalną cyrkulację powietrza dzięki wysokiej jakości materiałom i konstrukcji, dając poczucie świeżości i przewiewności.

Nowe koszulki rowerowe z linii M2

jjdb5g8o3o4vYi0AXWvN1DQCF6VzeVl

Wśród wszystkich nowych wzorów, które można znaleźć w naszej kolekcji koszulek kolarskich M2, chcemy wyróżnić Roscoff. Wyrafinowany, minimalistyczny design nadaje jej atrakcyjny i elegancki wygląd. To wszechstronny wybór, który można połączyć z czarnymi spodenkami lub tymi szarymi modelami: BX Fassa i SRX Pro Maxim.

Czerń to ponadczasowy kolor, który nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak New Moon dla kobiet: niezbędny, dyskretnie elegancki element kolarskiej garderoby. Lekki, oddychający materiał, mikroperforowany panel z tyłu i idealne dopasowanie do kobiecej sylwetki.

cHXm9JTD7lZcn7EuXLw6hfGRMlA GxLjdejw5xcXUzKuQyzH2yKiXr8hPMg4gjnU8zuzOmhmxrWZXhHU6DaFwVVDpZ77G4

Model M2 Aquarelle doskonale łączy w sobie klasyczną elegancję czarnego modelu New Moon z odrobiną kolorowych detali wzdłuż pleców i na rękawach. Oryginalny i ciekawy design.

QbZou tw dfmAEEVu8saSyMNnnc4W3nan41CTc5fDmgDk4nYiMjm2kmLbt4k6 7y i56Z9AvydVtxndPHfshBK9Ei R0V7WovP5xUjsMJAAdH7ZlupoRv7tjXxBEfsRZIWheXl6XzdDkHx4Ijn7HZ Q

Blocks dla mężczyzn to bardziej odważny, kolorowy wybór, pełen geometrycznych kształtów i żywych, przyciągających wzrok odcieni, które wprowadzą nową energię do Twojego stroju rowerowego.

IqZkbaF3um6eqv2dk3IhOLR108EaUyvSnzkTF423F2RfTywJia7J3IK24UP2UCWs8Mas9ZM5jeIbHEYw98qjohkJ71b3 V439V7d LpO2eUvC ix4tOez1Cnz9WrQzUzpINAnc9iV3 Zq9Cl 598z Q

Koszulka z długim rękawem Eupen została zaprojektowana dla kobiet, które szukają czegoś innego i wyjątkowego. A jeśli lubisz idealnie dopasowane stroje, ta koszulka kolarska pięknie łączy się z podkoszulką Camerig, M2 Tulpen z krótkim rękawem i spodenkami BX Veluwe.

ZvDV7k9j18j3teguze7vUCtRp7GOBKbWYyPu hm7Nhznk9YTPXPXQHfRgVuNNj5RyhKXBP6 ve4iZJ rt6XmbttlRMb6JcdgcvHEg

A teraz trochę różu na ten tętniący życiem sezon: dwie koszulki kolarskie z krótkim rękawem, Ronda dla mężczyzn i Dalsnibba dla kobiet. Dalsnibba doskonale łączy się z naszymi skarpetkami rowerowymi S1 Pink Agnello i rękawiczkami kolarskimi Aero Pink.

cin33bV Zt456pRUnE5KvIiYipjtbZAZO8W38g6R9IDaRKT PxZdVwPVPLwxiloRhOw qkgn7kTKQUBbQKYmTy8phu1DNot9YB8wevrhhRHEDnjE4nHc QlIhg5soWl1h7SmJ4xF6Pijzb0MZl au Y

Podsumowując nowości z linii M2, oto modele z krótkim i długim rękawem dla mężczyzn i kobiet, inspirowane kolorami wschodów i zachodów słońca. Dla mężczyzn: Cosmic z krótkim rękawem i Levels z długim rękawem. Dla kobiet: Angles z krótkim rękawem i Madone z długim rękawem.

By3U2Nwtjs4uzw1jmPT1fC3 ekYvSw3OjdfTwIiYoVXSGdm7cvYwFW8KD7UvzAQ8hBd3NnbWNsZLnr 4Bo4D7eW4sWqbx3tnzzMxl2M8sjC4K

Moda to nie tylko sposób na wyrażenie siebie, ale także przypomnienie o nieskończonych możliwościach, jakie kryje w sobie każda wyprawa. To odkrywanie nowych dróg i czerpanie radości z tego, co nas otacza, jednocześnie ciesząc się pasją.

Te nowe wzory koszulek, nie są jedynymi w naszej kolarskiej kolekcji. Jeśli chcesz rzucić okiem na inne opcje, tutaj znajdziesz kolekcje dla kobiet i tutaj dla mężczyzn. I pamiętaj: jazda na rowerze to nie tylko wyniki i przekraczanie własnych granic, ale także wyrażanie siebie i dobra zabawa. Warto poszukać własnego stylu, zarówno w modzie, jak i na siodełku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Polecane artykuły