Cover iamsiroko agosto

Připojte se k Sweat klubu s #iamsiroko

Léto je tu. Žhnoucí paprsky slunce nelítostně dopadají na naši hemisféru a my ze všech stran slýcháme, jak je důležité doplňovat tekutiny, vyhledávat stinná místa a vyhýbat se přímému slunci v době, kdy nejvíc pálí.


Nemusíte být zrovna klimatologem, abyste si všimli, že je stále tepleji, až moc teplo. Skoro to vypadá, že se ta nemilosrdná letní vedra schválně staví proti nám, ale dnes bychom vám rádi ukázali trochu jinačí pohled na léto: konkrétně tedy ten, o který se s námi podělili členové naší Siroko rodiny pomocí #iamsiroko.

Jde o léto, ve kterém jsou silnice, stezky, posilovny, domy, hory a ulice plné lidí, kteří si užívají sport bez ohledu na spalující vedra a nedělá jim problém zpotit se. Koneckonců, o to při sportování v létě jde: pořádně se zapotit. Pot je navíc náš spojenec, byť jej mnozí nedoceňují, či jím dokonce opovrhují. Jeho primárním úkolem rozhodně není to, abychom se přilepili k sedadlu auta nebo aby nám zanechával skvrny na oblečení. Ne, jeho role je kupodivu mnohem ušlechtilejší a nezištnější. 

A v tom je ta ironie: to, co vnímáme jako otravný jev, je ve skutečnosti tichý hrdina. Pot se objevuje při sportu. A poté se začnou dít opravdové divy, neboť nás začne ochlazovat, čímž nám pomáhá vyhnout se přehřátí.


Všichni ti, kteří se s námi podělili o svá letní videa pomocí hashtagu #iamsiroko, si jsou těchto výhod vědomi. Nestraní se sportu a rozhodně jim nedělá problém se zapotit. Pot je náš ochránce, naše malá osobní klimatizace, jež sídlí v každém jednom póru. Jde o důmyslný způsob, kterým se nás příroda snaží ochladit. Takže nám dopřejte popřát vám léto plné sportovních zážitků a… potu. Sdílejte je s hashtagem #iamsiroko a uvidíte, že v tom nejste sami. Připojte se k Sweat klubu a dalším milionům lidí z celého světa. Nebojte se zapotit!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články