Cover iamsiroko agosto

Nie bój się spocić, dołącz do #iamsiroko

Nadeszło lato. Palące słońce daje się we znaki, przypominając o tym, jak ważne jest nawodnienie organizmu, szukanie schronienia w cieniu i unikanie bezpośredniego przebywania na słońcu, kiedy operuje ono najmocniej.


Nie trzeba być klimatologiem, aby zauważyć, że robi się coraz goręcej. Żar lejący się z nieba obraca się przeciwko nam, ale dziś chcemy pokazać Wam inne spojrzenie na lato: wersję, którą członkowie społeczności Siroko podzielili się z nami poprzez #iamsiroko.

Jest to wersja lata, w której trasy, ulice, siłownie, domy czy górskie szlaki są pełne ludzi uprawiających sport pomimo upału, ciesząc się każdą kroplą potu. W końcu o to właśnie chodzi w uprawianiu sportu latem. Pot jest naszym sprzymierzeńcem, bez względu na to, jak bardzo nas denerwuje i jak często go nie doceniamy. Ale pamiętajmy: pot to nie irytująca, niepożądana reakcja naszego ciała, sprawiająca, że przyklejamy się do siedzenia w samochodzie. Jego rola jest dużo bardziej wzniosła i altruistyczna.

Pot to tak naprawdę cichy bohater. Kiedy uprawiamy sport, pocimy się. Wtedy dzieje się prawdziwa magia: nasz organizm zaczyna sam się chłodzić, pomagając nam uniknąć przegrzania.


Ci z Was, którzy oznaczyli swoje letnie filmy hashtagiem #iamsiroko, doskonale zdają sobie sprawę z tych korzyści. Nie stronią od sportu i chętnie się pocą. Pot jest naszym obrońcą, naszym osobistym systemem klimatyzacji wbudowanym w każdy por naszej skóry. To genialny, naturalny sposób pomagający stawić czoła treningom w palącym słońcu. A teraz życzymy ci lata pełnego sportu i… potu. Oznacz swoje filmiki i zdjęcia hashtagiem #iamsiroko, a zobaczysz, ilu nas jest. Dołącz do nas i razem z milionami ludzi na całym świecie – nie bój się porządnie spocić!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Polecane artykuły