Cover iamsiroko recap2023 1

RODINO #IAMSIROKO, DĚKUJEME ZA INSPIRACI V ROCE 2023

Siroko komunita překonala v roce 2023 všechna očekávání, když její členové sdíleli dechberoucí videa na sociálních sítích pomocí hashtagu #iamsiroko. Samozřejmě jsme věděli, že máme ve svých řadách plejádu úžasných sportovců, ale že budeme svědky tolika neskutečných zážitků a momentů, se nám zdaleka nesnilo. A za to vám všem patří naše díky.  


V Siroku jsme vždy pevně věřili, že dobrodružný duch a vášeň pro sport si zaslouží nejen obdiv, ale také sdílení s ostatními. A vy, naše drahá rodina, jste si tuto vizi vzali k srdci a naplnili ji. Vaše příběhy z cyklistiky, zimních sportů, běhu i jiných disciplín nás vskutku ohromily. 

Zdolali jste hory, zasněžené sjezdovky, a dokonce i pouště. Vše jste přitom sdíleli se zbytkem světa pomocí hashtagu #iamsiroko. Vaše odhodlání, vášeň a radost jsou natolik nakažlivé, že jsme se vašimi zážitky sami inspirovali.


Bedlivě všechna sdílená dobrodružství sledujeme a nemůžeme se vašich působivých výkonů, dokonalých dopadů i schopnosti najít si výzvu ve všech koutech světa nabažit. Mnoho z vás se svými dovednostmi vyrovná profesionálům, zatímco jiní vynikají kuráží a neutuchajícím nadšením. Všichni jste ale součástí Siroko rodiny a my jsme na vás upřímně hrdí. 

A právě za sdílení vašich zážitků v uplynulém roce bychom vám nyní chtěli poděkovat. Pevně doufáme, že rok 2024 bude stejně dobrý, ne-li dokonce lepší, a že bude plný výzev a sportovních i jiných úspěchů. Rádi bychom ve sledování vašich dobrodružství a příběhů pokračovali i letos. Proto nám bude ctí, když s námi budete i nadále sdílet svůj smích a slzy, městská panoramata i divokou přírodu, úspěchy i případná selhání, ale především vaše nadšení do života. 

Děkujeme, že nás i své okolí inspirujete a ukazujete všem pravou podstatu sportu. Společně tvoříme Siroko, a my se nemůžeme dočkat, co vás v následujících měsících opět čeká. Tak na viděnou na vašem dalším #iamsiroko dobrodružství.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články