Cover iamsiroko recap2023 1

RODZINO #IAMSIROKO: DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE DLA NAS INSPIRACJĄ W 2023

W 2023 roku daliście z siebie wszystko, udostępniając filmy i zdjęcia w mediach społecznościowych za pomocą hashtagu #iamsiroko. Wiedzieliśmy, że jesteście społecznością niesamowitych sportowców, ale nie spodziewaliśmy się, że będziemy świadkami tak wielu epickich momentów. I za to chcemy wam wszystkim podziękować.


W Siroko zawsze wierzyliśmy, że duch przygody i pasja do sportu powinny być najwyższą, wspólną wartością. A Wy w pełni to zrozumieliście. Wasze opowieści o kolarstwie, sportach zimowych, bieganiu i innych dyscyplinach sportowych zachwyciły nas i na długo zostaną w naszych sercach.

Zdobywaliście góry, przemierzaliście ośnieżone stoki i pustynie, a następnie dzieliliście się swoimi osiągnięciami ze światem za pomocą hashtagu #iamsiroko. Wasza determinacja, pasja i radość są zaraźliwe, a my czerpiemy z nich inspiracje pełnymi garściami.


Śledzimy wasze przygody i wprost nie możemy się nacieszyć waszymi imponującymi wyczynami, idealnymi lądowaniami i umiejętnością znajdowania wyzwań na każdym kroku. Wielu z was posiada umiejętności dorównujące profesjonalistom, podczas gdy inni wyróżniają się odwagą i entuzjazmem. Wszyscy jesteście częścią rodziny Siroko i, szczerze mówiąc, nie moglibyśmy być bardziej dumni.

Chcemy podziękować za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami w minionym roku. Mamy nadzieję, że rok 2024 będzie równie dobry lub nawet lepszy, pełen wyzwań i sukcesów. Chcemy dalej śledzić Wasze przedsięwzięcia i historie, dzielić śmiech i łzy, krajobrazy i miejskie pejzaże, porażki i wielkie osiągnięcia, ale przede wszystkim pasję do życia.

Dziękujemy za bycie dla nas inspiracją i pokazanie prawdziwego ducha sportu. Wszyscy razem jesteśmy rodziną Siroko i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość. Do zobaczenia podczas kolejnej przygody #iamsiroko.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Polecane artykuły