newcolors

Jarní/letní kolekce Siroko pro rok 2022 v nových barvách

Jedna věc je na začátku každé nové cyklistické sezóny stejná: nadšenci do cyklistiky mívají potřebu prohlédnout si nové soupravy profesionálních týmů. K tomuto festivalu barev se se svým oblečením a výbavou připojují dokonce i amatérské týmy, kluby a místní cyklistické skupinky, aby tak přivítaly nadcházející rok plný vzrušení. Jakmile se nové vybavení odtajní, sociální sítě okamžitě zaplaví fotky, a všichni začnou hodnotit provedení a design. Vše je samozřejmě pouze otázkou osobního vkusu.

I Siroko se k těmto oslavám připojuje, a to přidáním nových barev pro jarní-letní kolekci 2022. Rozšiřujeme barevnou škálu našich dresů, cyklistických kraťasů, vest i ponožek, což pro vás znamená více možností a barevných kombinací. Dovolte nám nyní představit vám nové odstíny a tóny, jakož i pár nápadů na to, jak jednotlivé oblečení kombinovat. Víme, že každý má svůj vlastní styl, ale i tak bychom vám rádi nabídli pomocnou ruku.

ŠEDIVÉ DNY NECHCEME, ALE ŠEDÉ CYKLISTICKÉ KRAŤASY A DRESY ANO

image

Na obrázku výše vidíte nové cyklistické kraťasy BX Fassa v šedivém provedení s bílými detaily a bílými kšandami. Podobně jako černá barva, i tato je zcela univerzální a lze ji kombinovat takřka s jakýmkoliv dresem a ponožkami. Namísto bílého trička, které vidíte na obrázku, lze použít například dres M2 Yorkshire s černými ponožkami. To samé platí i pro azurový či olivově zelený dres a ponožky. Klidně ale můžete být ještě odvážnější a obléknout si zářivě oranžový či fialový dres s ponožkami stejné barvy.

image 1

Dres SRX Pro Climb je nyní k dostání v perleťově šedé barvě. Vypadá skvěle v kombinaci s černými cyklistickými kraťasy a ponožkami, ale pro lepší kontrast lze zvolit i šedivé šortky s korálovou či žvýkačkově růžovou cyklistickou vestou a ponožkami. 

MODRÁ KREV

Nové cyklistické kraťasy BX Umbrail dávají všem milovníkům námořní modři možnost osvěžit svůj šatník barvou, která je stejně elegantní jako černá, ale mnohem světlejší. V modrém dresu a stejně barevných ponožkách si budete připadat jako skutečný princ s modrou krví, nicméně kraťasy vypadají dobře i v kombinaci s bílým dresem a ponožkami, případně s novým perleťově šedým dresem SRX Pro Climb a modrými ponožkami. S jakoukoliv z těchto možností na silnici zazáříte, jen musíte vzít v úvahu barvu svých cyklistických bot. 

image 2

V nabídce máme i dresy, vesty a ponožky azurové barvy. Jejich kombinace s šedými cyklistickými kraťasy je jen jednou z mnoha možných variant. Některé z dalších možností můžete vidět na obrázku níže.   

image 3

PRO KAŽDÉHO CYKLISTU EXISTUJE TEN SPRÁVNÝ ODSTÍN ČERVENÉ

Audrey Hepburn kdysi řekla: “Pro každou ženu existuje ten správný odstín červené” a měla pravdu, protože množství jednotlivých odstínů červené je vskutku dechberoucí. Pro nadcházející sezónu přidáváme 3 nové odstíny této barvy: Terakotovou, Korálovou a Měděnou červenou. První zmíněnou najdete u dresu SRX Pro Rossfeld. Korálovou jsme použili na vesty a ponožky, zatímco měděná červená rozšířila seznam barevných designů vest V1. 

image 4

Dále jsme rozšířili i barevné rozpětí cyklistických kraťasů BX, a to o vínové Bionaz, které můžete kombinovat se stejnobarevným dresem SRX Pro Dirty Kanza, ale i s bílým SRX Pro Ardiden, olivově zeleným SRX Pro Stage a vínovým/červeným M2 Coppi

JE SNADNÉ BÝT ZELENÝ

S novými cyklistickými kraťasy BX Oberwald, dresem SRX Pro Stage, vestou V1 Melbourne a ponožkami S1 Calobra musíme oponovat žabákovi Kermitovi, který tvrdil, že “není snadné být zelený”. S touto výbavou totiž budete zelení jedna báseň, a to nejen navenek, ale i ve vztahu k životnímu prostředí. Zde vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak kombinovat nové cyklistické šortky s dalšími barvami.

image 5

Zleva doprava: SRX Pro Ardiden, SRX Pro Hightech, SRX Pro Somport a M2 Tirol.

VÍCE BAREV, VÍCE MOŽNOSTÍ

K oněm čtyřem doposud zmíněným barvám jsme rovněž přidali i dva nové odstíny (béžový a švestkový), ale také žvýkačkově růžové ponožky, abyste je mohli sladit s růžovými dresy či dresy s růžovými prvky. Béžovou najdete u dresu SRX Pro Somport a u vesty V1 Foraker. Švestkovou barvu jsme pak použili pro cyklistickou vestu V1 Col.

image 6

Na konec jsme si pro vás schovali ještě dvě nové a důležité části oděvu z řady SRX: větruodolnou vestu SRX Pro Layer, kterou jsme vám již důkladně představili v jednom z našich článků, a nové cyklistické rukavice SRX Pro Race se systémem Hybrid Cell od společnosti Elastic Interface®. S nimi a všemi zmíněnými barvami máte možnost vytvořit si svůj dokonalý outfit na míru. Šťastnou cestu!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Doporučené články