newcolors

Nowe kolory Siroko na wiosnę-lato 2022

Jedno jest pewne na początku każdego nowego sezonu kolarskiego: niecierpliwe oczekiwanie entuzjastów kolarstwa i samych kolarzy na prezentację nowych strojów zawodowych ekip kolarskich. Nawet drużyny amatorskie, kluby i lokalne grupy rowerowe dołączają do tego festiwalu kolorów, prezentując swoje stroje i akcesoria, aby rozpocząć rok pełen wrażeń. Gdy tylko nowe stroje drużyn ujrzą światło dzienne, portale społecznościowe zapełniają się zdjęciami, a wszyscy zaczynają komentować udane i te mniej udane projekty danego sezonu.

Siroko również przyłącza się do tego świętowania i ekscytacji, dodając nowe kolory do kolekcji wiosna-lato 2022. Rozszerzamy barwną linię koszulek, spodenek, kamizelek i skarpetek, oferując więcej opcji i otwierając jeszcze więcej możliwych kombinacji. Pozwólcie, że oprowadzimy Was po nowych odcieniach i tonacjach oraz podpowiemy, jak łączyć i dobierać odzież. Każdy ma swój własny gust i styl, ale my jesteśmy tu po to, by Ci pomóc w razie wątpliwości lub dostarczyć odrobinę inspiracji.

“NIE” DLA SZARYCH DNI, “TAK” DLA SZARYCH SPODENEK I KOSZULEK ROWEROWYCH

image

Na zdjęciu powyżej widać nowe spodenki rowerowe BX Fassa w kolorze szarym z białymi detalami i białymi szelkami. Ten kolor można go łączyć z niemal każdym kolorem koszulki i pasujących do niej skarpetek. Koszulka M2 Yorkshire i czarne skarpetki zamiast białych na zdjęciu powyżej również wyglądałyby świetnie. To samo dotyczy koszulek i skarpet w kolorze cyjanu lub oliwkowej zieleni. Można nawet pójść o krok dalej i dodać koszulkę i skarpetki w soczystopomarańczowym lub fioletowym kolorze.

image 1

Koszulka SRX Pro Climb jest teraz dostępna w kolorze perłowoszarym. Wygląda świetnie w połączeniu z czarnymi spodenkami i skarpetkami, ale można ją również nosić z szarymi spodenkami i kamizelką rowerową i skarpetkami w kolorze koralowym lub cukierkowego różu dla większego kontrastu.

SNY O NIEBIESKICH MIGDAŁACH

Nowe spodenki rowerowe BX Umbrail dają wielbicielom granatowego koloru navy blue możliwość lekkiego urozmaicenia swojego stroju na rower poprzez dodanie elementu równie eleganckiego jak czerń, ale w znacznie jaśniejszej odsłonie. Możesz połączyć je z niebieską koszulką i skarpetkami, ale warto też zestawić je z białą koszulką i skarpetkami lub z nową perłowoszarą koszulką SRX Pro Climb i niebieskimi skarpetkami. Wszystkie te opcje to doskonały wybór, pamiętaj jednak, aby kolory pasowały do Twoich butów kolarskich.

image 2

W kolekcji znajdziecie też koszulkę, kamizelkę oraz skarpetki w kolorze cyjanu. Wszystkie trzy, w połączeniu ze wspomnianymi powyżej szarymi spodenkami, dadzą stylowe kolarskie stroje. Poniżej niektóre z opcji takich połączeń:

image 3

DLA KAŻDEGO ROWERZYSTY ZNAJDZIE SIĘ ODPOWIEDNI ODCIEŃ CZERWIENI

Audrey Hepburn powiedziała: “Dla każdej kobiety znajdzie się odpowiedni odcień czerwieni” i miała rację, bo różnorodność odcieni tej barwy jest naprawdę imponująca. W tym nowym sezonie Siroko wprowadza 3 nowe odcienie: ceglany, koralowy oraz miedziana czerwień. Pierwszy z nich można znaleźć w nowej koszulce SRX Pro Rossfeld. Odcień koralowy jest dostępny w modelach kamizelek i skarpetek, natomiast miedziana czerwień uzupełnia bogatą listę monochromatycznych wzorów kamizelek V1.

image 4

Rozszerzyliśmy również gamę kolorów spodenek rowerowych z linii BX o bordowy model Bionaz pasujący do koszulki SRX Pro Dirty Kanza w tym samym kolorze, a także do białej SRX Pro Ardiden, oliwkowej SRX Pro Stage i bordowo-czerwonej M2 Coppi.

ZIELONO MI!

Dzięki nowym spodenkom BX Oberwald, koszulce SRX Pro Stage, kamizelce V1 Melbourne i skarpetkom S1 Sa Calobra, możemy spokojnie przejść na zieloną stronę mocy, zarówno od wewnątrz, dzięki ekologicznemu podejściu do życia, z którego znani są rowerzyści, jak i na zewnątrz. Oto kilka pomysłów, dzięki którym połączysz nowe spodenki rowerowe z różnymi kolorami.

image 5

Od lewej do prawej: SRX Pro Ardiden, SRX Pro Hightech, SRX Pro Somport i M2 Tirol

WIĘCEJ KOLORÓW, WIĘCEJ OPCJI

Oprócz czterech kolorów wymienionych do tej pory, dodaliśmy także dwa nowe odcienie (beżowy i śliwkowy) oraz skarpetki w kolorze cukierkowego różu, które pasują do różowych koszulek lub modeli z elementami w tym kolorze. Beżowy jest dostępny w koszulce SRX Pro Somport i kamizelce V1 Foraker. Śliwkowy można znaleźć w kamizelce rowerowej V1 Col.

image 6

Na koniec dwa nowe modele z linii SRX: wiatroszczelna kamizelka SRX Pro Layer, którą szczegółowo opisywaliśmy na naszym blogu, oraz nowe rękawiczki rowerowe SRX Pro Race z technologią Hybrid Cell System firmy Elastic Interface®. Dzięki wszystkim wyżej wymienionym kolorom i tym dwóm nowym elementom, masz do dyspozycji jeszcze więcej opcji, aby skomponować wyjątkowy zestaw kolarskiej garderoby. W drogę!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Polecane artykuły